Beyonce twarzą H&M!

byonPlotki, które pojawiły się na początku roku, że Queen B. będzie nową ambasadorką szwedzkiej sieciówki są oficjalnie potwierdzone.

Kolekcja trawi do sklepów w maju, pod nazwą Beyonce as Mrs. Carter in H&M. Już w sieci pojawia się coraz więcej zdjęć z oficjalnej kampanii, jednak całość jaką udało się stworzyć z piosenkarką w roli głównej pojawi się na plakatach i billboardach pod koniec kwietnia.

Kolekcja prezentuje stroje na sezon letni. Beyonce podobno miała wpływ na projekty i całość jest inspirowana jej własnym stylem i charakterem. Kolekcja składa się z kolorowych sukienek, strojów kąpielowych, szortów i kwiatowych ozdób do włosów. Wszystko jest niesamowicie zmysłowe i seksowne, a zarazem dziewczęce. Rajski klimat oddaje tło sesji, która była wykonywana w Nassau na słonecznych wyspach Bahama.

Kampania składa się ze zdjęć i krótkiego klipu promującego kolekcję. Zdjęcia zostały wykonane przez niezawodny duet – Inez von Lamsweerde i Vinoodh Matadin. Natomiast klip wyreżyserował jeden z najbardziej rozchwytywanych filmowców – Jonas Akerlund. Ścieżkę dźwiękową stanowi nowy singiel Beyonce – Standing On The Sun.hm

Stroje są piękne i wakacyjne. W zamyśle producentów było ukazanie tego, że nie tylko wychudzone kobiety dobrze prezentują się w letnich, kusych strojach. Beyonce słynie ze swojej świetnej sylwetki – jest szczupła, wysportowana, a zarazem krągła i kobieca. Jej kształty świetnie reklamują wszystkie zamierzenia. Ponad to, 25% dochodu ze sprzedaży wybranych modeli z kolekcji przeznaczone zostanie na wsparcie projektu H&M for Water. Marka stworzyła go we współpracy z WaterAid – organizacją działającą na rzecz zapewnienia dostępu do czystej wody i właściwej higieny oraz poprawy warunków sanitarnych w najbardziej potrzebujących krajach na świecie.

Jest to przyjemne z pożytecznym! Ceny kolekcji nie są wygórowane, więc każda z pań znajdzie coś dla siebie. Lato zbliża się wielkimi krokami!

Joanna Łuszczykiewicz, fot. Tony Duran/wikipedia.pl/CC 3.0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ