Dawid Kwiatkowski wyrzucony z restauracji. Co się stało?

Dawid Kwiatkowski: „Życie układa się inaczej niż to planuję, ale…”

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najbardziej znanych artystów młodego pokolenia. Piosenkarz ma liczne grono fanów, którzy śledzą go na Instagramie. Przyznaje, że nie zawsze wszystko układa się po jego myśli, ale nie poddaje się – chce wyciskać dzień do końca. Jak mu się to udaje?

Dawid Kwiatkowski: „Życie układa się inaczej niż to planuję, ale…”

Myślicie, że życie Dawida Kwiatkowskiego to sukces za sukcesem, a wszystko to osiąga bez wysiłku? Nic bardziej mylnego. Artysta przyznaje, że nie zawsze jego codzienność układa się tak, jakby chciał. Jednak wtedy stara się ze spokojem dostosować do tego, co przynosi mu los. Nie oznacza to, że nic nie robi – działa do końca! 

„Ze spokojem stoję i obserwuję jak życie układa się całkiem inaczej, niż planuje to przed każdym snem. Na szczęście tych momentów, gdy jestem zaskoczony pozytywnie, jest więcej. Zostaje mi więc skupiać się na tym, by się uśmiechać, pisać dobrą muzykę, wstawać z łóżka, kiedy wszystko mówi NIE, spiąć dupę i codziennie wyciskać dzień do końca. Poznawać nowych ludzi i uczyć się od nich, ale też uczyć innych, tego co umiem już ja. Być dla swojej rodziny najlepszym synem, wnukiem, chrześniakiem iiiii tak dalej, a dla przyjaciół kimś, kto przyjedzie z drugiego konca kraju, jak dzieję się coś złego. Skoro kilka osób na tym świecie wzięło moją osobę na swojego idola, świecić dla nich przykładem, jednocześnie nie zapominając o tym, że mam 23 lata. Popełniam błędy i będę je popełniał. Wy też będziecie. Starajmy się po prostu, by było ich jak najmniej” – pisze Dawid Kwiatkowski na Instagramie. 

Tam dalej będziemy bawić się w życie

Dawid Kwiatkowski bywa w modnych miejscach, ma stylowe ubrania, bawi się z przyjaciółmi, ale to pewien wycinek jego życia. Codzienność bywa różna.

„Tak sobie stałem, piłem drinka w super hiper ekstra ciuchach kilka dni temu, co widzicie na zdjęciu. Teraz jestem w dresach, w brudnej koszulce, wszędzie kartony, taśmy i worki. Pies nie wie co się dzieję, a dzieję się. Weeduś, pamiętasz jak jakiś czas temu kupiłem dla nas mieszkanie? Takie duuuże, z fajnymi pieskami na osiedlu. Tam jedziemy. Tam zostajemy. Tam dalej pobawimy się w życie. ??” – czytamy na Instagramie. 

Gratulujemy nowego mieszkania!

https://www.instagram.com/p/B4iE4wBA24G/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ