Leonardo DiCaprio z misją w białym domu

Leonardo DiCaprio niedługo zagości w białym domu. Nie będzie to zwykła wizyta, artysta pojawi się w innej roli niż zwykle. O czym będzie rozmawiał z Barackiem Obamą?

LeoDiCaprio

Leonardo DiCaprio nie powinien być już kojarzony tylko z aktorstwem. Jego zamiłowanie do ekologii nabiera coraz szerszego zasięgu. By poruszyć tę kwestię, DiCaprio wybiera się do białego domu na SXSL, czyli Festiwal Idei, Sztuki i Akcji.

To właśnie podczas tego wydarzenia, artysta porozmawia z Barackiem Obamą na temat globalnego ocieplenia i jego skutków. Wtedy też zostanie zaprezentowany najnowszy film produkcji Leonarda, pod tytułem „Czy czeka nas koniec?”.

– Pamiętajmy, że to był najgorętszy rok w historii, mało gdzie widać było śnieg. Zmiany klimatyczne zachodzą cały czas i są niebezpieczeństwem zagrażającym całemu gatunkowi – mówił DiCaprio podczas gali rozdania Oskarów – Musimy wspierać ludzi walczących o ocalenie naszej planety. Pamiętajmy o naszych dzieciach i dzieciach naszych dzieci, o ludziach, których głos został zagłuszony przez chciwych polityków. 


 

 Zdjęcia: www.instagram.com/leonardodicaprio/

 

______________                                                  

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ