Co łączy Dodę z Dawidem Kwiatkowskim? Zaskakujące słowa artysty!

Dawid Kwiatkowski chciał zakończyć swoją karierę? Nie chciałem z show-biznesem

Dawid Kwiatkowski wyznał, że kilka lat temu chciał zakończyć swoją karierę. Wszystko przez pewną sytuację, która była traumatycznym przeżyciem. co się wtedy stało?

Dawid Kwiatkowski chciał zakończyć swoją karierę? Nie chciałem z show-biznesem mieć nic wspólnego

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najbardziej lubianych artystów młodego pokolenia. Muzyk ma liczne grono fanów, jednak nie da się ukryć, że i jego dotknęły cienie sławy. Wokalista w programie „Gala Studio” zdradził, że kilka lat temu przerosła go pewna sytuacja w hotelu. Co się wydarzyło?

„Kiedyś obudziłem się nad ranem w hotelu w pokoju i nade mną stało pięć fanek. Tam była jakaś impreza, chyba urodziny. Zostałem obudzony. Nade mną były flaszki i fajerwerki, dosłownie… Byłem tak wkurzony, a z drugiej strony nie mogłem w to uwierzyć! Do tego były ze mną robione zdjęcia, jak spałem… Zeschizowałem. Przez dwa tygodnie byłem zdania, że kończę karierę. Nie chciałem z show-biznesem mieć nic wspólnego – zdradził Dawid Kwiatkowski.

https://www.instagram.com/p/BrigO0rgDaI/

Aby woda sodowa nie uderzyła do głowy

Dobrze, że zmienił zdanie, prawda?

Może się wydawać, że w polskim show-biznesie to sielanka. Nic z tych rzeczy. W tym środowisku również panuje zazdrość, wyścig szczurów oraz podkładanie innym kłód pod nogi. Nie brakuje również alkoholu, narkotyków…

Na szczęście artysta może liczyć na wsparcie bliskich, a także psychologa, który pomaga mu odnaleźć się w świecie celebrytów, a także nie stracić z oczu tego, co najważniejsze. Woda sodowa mu nie grozi.

– To niby nie jest taki show-biznes jaki widzimy za oceanem, ale to jest show-biznes. To są pieniądze, sława, blichtr, pozytywne na okładce rzeczy, ale to też narkotyki, alkohol, kłamstwo, zawiść i żeby nie zwariować musiałem o to zadbać. Ja się tego nie wstydzę, ja chodzę do psychologa – przyznał w programie „Gala Studio”. Idę sobie tam raz na tydzień, porozmawiam. Mówię „pan mnie pilnuje, żebym ja nie zwariował w tym wszystkim” – wyznał Dawid Kwiatkowski.

https://www.instagram.com/p/BrNq2LfAXBM/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ