Damian Kordas wygrał „Taniec z gwiazdami”. O czym zapomniał przy podziękowaniach?

Damian Kordas wygrał „Taniec z gwiazdami”. O czym zapomniał przy podziękowaniach?

Damian Kordas wygrał tegoroczną edycję „Tańca z gwiazdami”. Młody kucharz znany z „MasterChefa” doskonale radzi sobie nie tylko w kuchni, ale również na parkiecie. Jego umiejętności docenili widzowie, głosując na niego w tanecznym programie. Jednak jedna rzecz nie daje im spokoju!

Damian Kordas wygrał „Taniec z gwiazdami”. O czym zapomniał przy podziękowaniach?

Damian Kordas podbił serca widzów w „Tańcu z gwiazdami”. Zdolnemu kucharzowi bardzo dobrze szło na parkiecie i wygrana była zasłużona. Kryształowa Kula należy do niego. W swoim podziękowaniu dziękował partnerce, Polsatowi, Rochstar TV i fanom.

„Kochani, to co się wydarzyło jest niesamowite ? Emocje, które wczoraj mi towarzyszyły są nie do opisania? Wydaje mi się, że żadne słowa tego nie opiszą, trzeba to przeżyć, żeby to poczuć ❤️ @janja_lesar nie ma słów, żeby opisać jak bardzo Ci dziękuje ❤️ Moje życie zmieniło się na maksa i w większości właśnie dzięki Tobie! Zasłużyłaś na tą wygraną jak nikt inny! Cieszę się, że pojawiałaś się w moim życiu i zostajesz w nim jako cudowna przyjaciółka ? – napisał Damian Kordas na Instagramie.

Dziękuje @polsatofficial i @rochstar.tv za możliwość wzięcia udziału w @tanieczgwiazdami ? Każdej osobie, która pracowała przy programie ? (…) Największe słowa podziękowań kieruję przede wszystkim do Was, moich obserwatorów, widzów, sympatyków – stworzyliście niezwykłą armię, która zasypała głosami wczorajszy program ❤️?✌️ – pisał na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B4zwJokFXnk/

Za mało wdzięczności?

 A czy czegoś zabrakło w podziękowaniach zwycięzcy tuż? Niektórzy widzowie są niepocieszeni!

„Szkoda, że nie wpadłeś na pomysł wczoraj, żeby podziękować widzom– podziękowałeś Janji, jurorom, choreografom, ale bez naszych głosów to byś mógł zobaczyć kryształową kulę w telewizji. Można to tłumaczyć zmęczeniem, ale w sumie jeżeli na myśl nie przychodzą Ci jako pierwsi widzowie, to widocznie nie czujesz takiej wdzięczności… może marudzę, ale trochę mnie to wczoraj zakuło, bo mega Ci kibicowałem i oddałem na Ciebie wiele głosów” – napisał jeden z fanów na Instagramie.

Ma rację?

Kolejna wygrana

Przypominamy, że Damian Kordas od 2016 prowadzi program kulinarny Damian Kordas smakuje, który publikuje na swoim kanale w serwisie YouTube. Zwyciężył też w programie Agent – Gwiazdy. Los mu sprzyja?

https://www.instagram.com/p/B4nQyO2lO7D/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ