Czy wolno jej mieć swoje marzenia? Kate z zespołem Downa realizuje się zawodowo!

Gorąca dyskusja wokół tematu aborcji w naszym kraju trwa. Wiele osób ma wątpliwości, czy chore dzieci powinny się urodzić. Przedstawiamy Wam 32-letnią Kate Meade, która zmaga się z wadą serca oraz ma zespół Downa. Jednak te choroby nie przeszkadzają kobiecie w życiu „na pełnej petardzie” i realizacji swoich marzeń. Zobaczcie niesamowite zdjęcia!

Żródło: www.today.com

Modelka z zespołem Downa twarzą kampanii reklamowej

Firma „Beauty & Pin-Ups” zaproponowała Kate Meade udział w kampanii reklamowej kosmetyków do pielęgnacji włosów. Kobietę wystylizowano na gwiazdę stylu „Pin-up”, który był niezwykle popularny w latach 40 oraz 50 dwudziestego wieku. Przyznajcie, że modelka na sesji zdjęciowej prezentuje się niezwykle kobieco i uroczo?

To było niesamowite!

„Beauty & Pin-Ups” nie przeszkadzało, że modelka ma zespół Downa. Pracownicy firmy podkreślają, że Kate jest najodważniejszą osobą, z jaką zdarzyło im się współpracować. Podziwiają ją za odwagę oraz stałe podejmowanie nowych wyzwań. Meade osiągnęła już sukcesy sportowe, gdyż jest złotą medalistą w olimpiadach specjalnych. Teraz próbuje swoich sił w modelingu. Kate mówi, że doświadczenie wcielenia się w prawdziwą modelkę oraz profesjonalny dobór makijażu, ubrań oraz fryzury zapamięta na zawsze. „To było niesamowite (…) Czułam się tak wyjątkowo!”- powiedziała szczęśliwa Kate. Markę „Beauty & Pin-Ups” kobieta traktuje jak rodzinę, gdyż pracownicy sprawili, że podczas sesji „czuła się mile widziane i kochana”. Dzięki swojej przygodzie mogła też udowodnić, że osoby niepełnosprawne również chcą dobrze wyglądać oraz zależy im na tym, aby dobrze się ubrać.

Źródło: www.today.com

Burzymy sterotypy

Marka „Beauty & Pin-Ups” już nieraz pracowała z osobami niepełnosprawnymi. Nawiązała współpracę z organizacją „Best Buddies International”, która pomaga osobom z niepełnosprawnością intelektualną i rozwojową spotkać życzliwych ludzi i znaleźć możliwość zatrudnienia. Meade jest ambasadorką i rzeczniczką tej grupy. Kate z powodzeniem pracuje w urzędzie. Organizacji zależy też na burzeniu stereotypów według których osoby upośledzone są wrogo nastawione do społeczeństwa i nie da się z nimi porozumieć.

Źródło: www.today.com

Włosy takie jak ma Kate

Niewątpliwie Kate może pochwalić się piękną i gęstą fryzurą, ale także niezwykłą odwagą. Nic więc dziwnego, że promuje maskę do pielęgnacji włosów „Hair Rescue Treatment”, a na zdjęciu na opakowaniu produktu ma czarną koszulkę z napisem „Nieustraszona”. Jest to preparat o intensywnym działaniu, który pomaga odbudować zniszczone włosy i ich końcówki oraz zwiększa objętość. Ratuje też przed uszkodzeniem chemicznym (farbowanie, trwała ondulacja) termicznym (używanie prostownicy, suszarki, lokówki) oraz mechanicznym (spinanie włosów w ciasne kucyki czy koki, ciągnięcie ich podczas czesania). Kosmetyk wzbogacony jest o olejek rycynowy, którego dobroczynne, wręcz „cudotwórcze” właściwości znane są od wieków. Maska nadaje kosmykom lśniący połysk, ułatwia rozczesywanie, intensywnie nawilża suche pasma oraz skórę głowy, odbija włosy od nasady i wydaje się, że optycznie jest ich więcej. Nie zawiera również siarczanów, parabenów oraz ftalanów.

_________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ