Czy Jessica Ziółek ćwiczy z Anią Lewandowską

Czy Jessica Ziółek ćwiczy z Anią Lewandowską? Ukochana Arka Milika zdradza sekret swojej figury!

Ania Lewandowska nieustannie motywuje do regularnej aktywności fizycznej oraz przestrzegania zdrowej diety. Nie jest tajemnicą, że trenerka przygotowuje swojemu mężowi zdrowe posiłki, a także doradza innymi sportowcom w kwestiach żywieniowych. A czy ukochane piłkarzy również stosują się do rad Ani Lewandowskiej? Przeczytajcie, co na ten temat powiedziała Jessica Ziółek, dziewczyna Arka Milika!

Czy Jessica Ziółek ćwiczy z Anią Lewandowską? Ukochana Arka Milika zdradza sekret swojej figury!

Ania Lewandowska nie przestaje motywować do aktywności fizycznej. Trenerka wydaje również płyty z gotowymi zestawami treningowymi. Czy Jessica Ziółek, partnerka piłkarza Arka Milika, korzysta z jej rad? Trzeba przyznać, że modelka ma bardzo dobrą figurę. Czy ćwiczy z Anią Lewandowską?

Powiem szczerze, że ja ćwiczę z różnymi osobami, nie mam tak, że tylko jedną osobę wybieram. Pamiętam, że z Ewą na początku ćwiczyłam, później z innymi osobami. Też sama sobie wymyślałam treningi, sama też lubię kombinacje i lubię zmieniać te osoby, podpatrywać i brać to, co jest najlepsze” – zdradziła Jessica Ziółek w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/BUZkLh_gvwK/?taken-by=arekmilik

Biorą to, co najlepsze

Nie da się ukryć, że to Ania Lewandowska wprowadziła w reprezentacji modę na bardzo zdrową dietę. Wielu kolegów Roberta korzysta z jej rad i przepisów. Również ukochane sportowców biorą sobie jej porady do serca, dlatego chętnie czytają jej bloga, a potem przyrządzają piłkarzom zdrowe potrawy.

„Ona zaczęła to wszystko robić w reprezentacji Polski i każda z nas bierze to, co jest najlepsze. Podglądamy jej bloga, robimy naszym mężczyznom to samo na obiad czy na kolację, także czerpiemy radość i to, co jest najlepsze” – wyznała Jessica Ziółek.

Modelka również preferuje dietę bezglutenową. Zwraca też uwagę na nietolerancje pokarmowe.

„Dbam o jego posiłki. Stawiamy na dietę bezglutenową, bez cukru. Ania Lewandowska pomaga naszym chłopakom w zdrowym odżywianiu. Aby jak najlepiej ułożyć dietę, zrobiliśmy dokładne badania, m.in.: analizę włosa, co pozwala poznać nietolerancje pokarmowe” – mówiła polska WAG.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Jesssica Ziółek oraz www.instagram.com/arekmilik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ