Jaroslaw Kret

Beata Tadla zawdzięcza sukces w „Tańcu z gwiazdami” Jarosławowi Kretowi?

Beata Tadla wygrała ostatnią edycję „Tańca z gwiazdami”. Dziennikarka zachwyciła jurorów i widzów. Kryształowa Kula zdecydowanie jej się należy. Jarosław Kret jest przekonany, że to dzięki niemu gwiazda osiągnęła taki sukces! O co chodzi?

Beata Tadla zawdzięcza sukces w „Tańcu z gwiazdami” Jarosławowi Kretowi?

Beata Tadla i Jarosław Kret byli uczestnikami najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Jednak to dziennikarce powiodło się w tanecznym show, a pogodynek odpadł na początku rywalizacji. Jednak uważa, że jest współodpowiedzialny za wygraną byłej partnerki.

„Dokonała tytanicznego dzieła. To nie ma co w ogóle ukrywać. Niesamowicie się cieszę. Namówiłem Beatę do tego programu. Namówiłem producentów tego programu, żeby ją też namówili, bo oni się bali, że ona nie będzie chciała brać w tym udziału. I od pierwszego odcinka już jak widziałem jej pierwszy taniec, to wiedziałem, że będzie w finale” – wyznał Jarosław Kret w stacji NOWA TV.

Mężczyzna doskonale wie, że dziennikarka umie ciężko pracować, a w naukę tańca i występy włożyła mnóstwo wysiłku, pasji i energii. Wie, że była partnerka jest bardzo pracowita i ambitna, więc jak sobie coś postanowi, to tak musi być. Jarosław Kret mówi, że gratuluje jej zwycięstwa z całego serca.

Znam Beatę, potrafi ciężko pracować, włożyła całą swoją energię i wszystkie uczucia, całą pasję w ten taniec. Musiała wygrać, to nie ma gadania. Beata jest szalenie ambitna i jak postanowi to, tak to wykona, to zrobi. Jest diabelnie pracowita. Cieszę się, gratuluję jej z całego serca – powiedział Jarosław Kret.

To skrzywdziłoby Janka

Para rozstała się podczas trwania tanecznego show. Beata Tadla chciała nawet zrezygnować z tanecznej rywalizacji. Dlaczego? 

„Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu w programie. Nie chciałam być oceniania przez pryzmat moich osobistych doświadczeń. Z drugiej strony taki ruch byłby krzywdzący dla Janka, który od samego początku był dla mnie wsparciem i źródłem tanecznych inspiracji – zdradza Beata Tadla. 

Wróciłam do obowiązków, do codziennego pędu, ale emocje po #tanieczgwiazdami wciąż mocno we mnie siedzą i pewnie tak szybko się nie ulotnią. I dobrze! Bo to same dobre emocje❤️ Chciałabym raz jeszcze podziękować wszystkim, których nie było widać na ekranie, a bez których nie udałoby się to wszystko. Najlepsza pod słońcem reżyser @agatalipnicka zasługuje na wielkie brawa i ogromny szacunek👏za profesjonalizm, serce i kobiece ciepło. Wszyscy, którzy pod jej kierunkiem dbali o przepiękny efekt antenowy stanęli na wysokości zadania👍🏻 rewelacyjna ekipa, zostaniecie w mojej pamięci na zawsze. Dziękuję niesamowitym dziewczynom, które sprawiły, że czułam się wyjątkowo – makijaż @make_up_by_ampi, fryzury @emilakrassowska i stroje przygotowywane pod okiem @malwinawedzikowska oraz dzięki nieocenionej załodze garderoby – dodawały mi pewności siebie co piątek. Kochany Buraczku @boorackovsky, Ty wyciskaczu łez – dziękuję za cierpliwość i wzruszenia podczas nagrań😘 Głębokie ukłony, Kochani👏❤️😘👍🏻#tanieczgwiazdami #dancingwiththestars #cudownyczas @rochstartv @jankliment

A post shared by Beata Tadla (@beatatadla) on

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...