Stało się! Panowie łączą siły – JIMEK i Jan-rapowanie na jednej scenie, we wspólnym wykonaniu

Fani obu z nich powinni być zadowoleni! Szczegóły poniżej!

music-1920-1080-wallpaper

Jak się okazuje, Jan-Rapowanie już niebawem weźmie udział w olbrzymim koncercie JIMKA, który odbędzie się we Wrocławiu. Kiedy? Już lada moment!

JIMEK może się pochwalić graniem, w ostatnim czasie, dla wielkich widowni. Do jednych z nich należał koncert z Miuoshem, który odbył się na Stadionie Śląskim, czy występ w H&M Loves Music, tam na scenie dołączył do niego duet Taconafide. Teraz przyszła pora na kolejną bombę! Już 5 października, w sobotę, artysta wystąpi z wrocławską orkiestrą NFM w tamtejszej Hali Stulecia. Zagrają oni projekt SYMPHONIXX.

Jak czytamy na wydarzeniu:

„Po H&M Loves Music i Stadionie Śląskim JIMEK wraz z pełnym składem symfonicznym zagra we wrocławskiej Hali Stulecia.
Będą tez goście, ale tu jeszcze bez konkretów, bo sprawdzamy czy zaproszeni mają akurat wolny termin. Nie no żart. Mają. Koncert odbędzie się 5 października, raczej w godzinach wieczornych, bo rano się koncertów nie gra”.

Kto będzie należał do grona wspominanych gości?

Wiadomo, JIMEK lubi collaby z raperami, nic zresztą dziwnego – wychodzą mu one doskonale. Tak też ma być tym razem, artysta przygotował niespodziankę, którą, jak się okazuje jest, odnoszący ostatnio spektakularne sukcesy, Janek-rapowanie.

Jeszcze nie wiadomo, który numer zostanie wspólnie wykonany. Aczkolwiek i tak czekamy. Bo Jana-rapowanie, w wersji symfonicznej jeszcze nie słyszeliśmy i chętnie to zrobimy! 

Szczegóły? Broszę bardzo:

Bilety będą dostępne w sprzedaży w Going., na goingapp.pl, empikbilety.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce.

Będziecie tam?

 

https://www.facebook.com/events/405302223433584/

Zobacz także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ