Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!

Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku?

Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Trenerka jest już w czwartym miesiącu ciąży. Radosną nowinę przekazał piłkarz podczas ostatniego meczu, w którym strzelił gola. Po strzelonej bramce zrobił charakterystyczną „cieszynę” – Czy jego żona spodziewała się tego gestu?

To było moje marzenie

Ania i Robert Lewandowscy czekają na narodziny drugiego dziecka. Wszystko wskazuje na to, że już w kwietniu powitają na świecie swoją pociechę, a córka Klara stanie starszą siostrą.

Radosną nowinę przekazał piłkarz, który tak samo jak trzy lata temu, po strzelonej strzelonym golu wykonał na boisku gest charakterystycznej „cieszynki”. Wtedy już cały świat dowiedział się, że jego ukochana spodziewa się narodzin kolejnego dziecka. Później Ania Lewandowska na swoim koncie na Instagramie opublikowała zdjęcie męża z „cieszynką” i tym samym jasno dała do zrozumienia, że dziecko już niedługo pojawi się na świecie. „Lewy” też pokazał tę samą fotografię i podpisał ją „Baby is coming??❤️?” . Później zdradził, że jego żona jest w czwartym miesiącu ciąży. A czy trenerka spodziewała się, że Robert na boisku podzieli się radosną nowiną?

„Rozmawialiśmy z Anią, uznaliśmy, że jeśli uda mi się strzelić gola, to jest to ten czas, aby oficjalnie poinformować o tym, że spodziewamy się kolejnego dziecka. To było moje marzenie: informacja oficjalna przekazana na boisku, bo z nim od dawna jesteśmy związani” – mówił piłkarz w rozmowie z TVN24.

https://www.instagram.com/p/B4iWT1SggGo/

W internecie błyskawicznie pojawiło się morze gratulacji. Fani życzyli Lewandowskim wszystkiego, co najlepsze. Na tę nowinę czekali od dawna!

 „Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy,.. To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego❤ Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze❤ Buziaki dla wszystkich a w szczególności przytulam wszystkie mamy i przyszłe mamy” – napisała Ania Lewandowska kilka dni później. 

Brat czy siostra?

Wszyscy zastanawiają się, czy Lewandowscy oczekują chłopca czy dziewczynki. Jednak na razie tego nie wiemy, ale okazuje się, że Ania Lewandowska była zaskoczona, gdy za pierwszym razem dowiedziała się, że spodziewa się dziewczynki. To był strzał w dziesiątkę!

„Miał być chłopczyk. Rzeczywiście zawsze jak ktoś mnie pytał czy bym chciała chłopca, czy dziewczynkę to mówiłam chłopca tylko i wyłącznie dlatego, że mówiłam, że to będzie fighterskie dziecko. I tutaj… dziewczynka i za nią najmocniej dziękuję bo bardzo mnie zmieniła, uspokoiła” – powiedziała jakiś czas temu Anna w programie „Przerwa na kawę”.

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ