Julia Wieniawa o rozstaniu z Antkiem Królikowskim!

Julia Wieniawa już tak nie wygląda! Została… Blondynką?

Nowy rok to najlepszy czas na zmiany? Tak uważa Julia Wieniawa, która zmieniła kolor włosów. Nie zobaczymy już długich, ciemnych włosów, a blond kosmyki! Zobacz, jak wygląda młoda gwiazda po metamorfozie!

Julia Wieniawa już tak nie wygląda! Została… Blondynką!

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Gwiazda dużo pracuje, a w wolnym czasie ćwiczy umiejętności wokalne oraz trenuje ciało, by być w jak najlepszej kondycji. Jednak aktorka znalazła czas na świętowanie nowego roku, a także na noworoczną metamorfozę. Znak rozpoznawczy gwiazdy – długie, ciemne włosy są już przeszłością? To znaczy nadal zostały długie, ale teraz są już blond. Zobaczcie zaskakującą metamorfozę!

https://www.instagram.com/p/BsL5ETwhY7n/

Jak wam się podoba Julia Wieniawa w nowej odsłonie? Zdania fanów były podzielone, jednak wielu z nich było zachwyconych nowym wyglądem gwiazdy „Rodzinki.pl”.

„Omg nie poznalam!!!! PIEEEKNIE ❤???”,

„Oj zdecydowanie nie pasuje…ciemne lepiej”,

„Cudownie ci w tych włosach. Nie poznałam ?”,

„Przepiękna coraz więcej tych blondynów ???‍♀️❤️?” – czytamy na Instagramie młodej gwiazdy. 

Niespodzianka

Fani spierali się, w którym kolorze akorka wygląda lepiej, a tymczasem ona wieczorem zaskoczyła internautów. Okazało się, że gwiazda nie przefarbowała kosmyków, a założyła blond perukę! 

Kamień spadł z serca? W którym kolorze lepiej wyglądała?

Julia Wieniawa blond włosy

———————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/juliawieniawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ