Czy Michał Szpak naprawdę ściął włosy? Zobacz, jak teraz wygląda!

Popularny piosenkarz Michał Szpak na swoim fanpage pochwalił się nową, krótką fryzurą. Fani są zaskoczeni tak radykalną metamorfozą artysty, zwłaszcza przed występem na Eurowizji. Długie włosy piosenkarza były jego znakiem rozpoznawczym. Wiele wielbicielek ma nadzieję, że to jest jednak forma primaaprilisowego żartu piosenkarza i niedługo z powrotem zobaczymy Szpaka z długimi włosami. Jak jest naprawdę?

               Źródło: www.facebook.com/Michał Szpak

Dlaczego artysta ściął włosy?

Wczoraj Michał Szpak opublikował w Internecie zaskakujące zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Widzimy na nim piosenkarza, który wygodnie siedzi na fotelu w salonie fryzjerskim „born to create”, który prowadzi w Warszawie znana fryzjerka gwiazd – Jaga Hupało. Podobno Michał Szpak postanowił skrócić włosy, ponieważ miał dość porównań do Conchity Wurst.

Czy to na pewno prawda?

Fani jednak mają wątpliwości, czy Szpak rzeczywiście poddał się tak dużej zmianie. Podejrzewają, że piosenkarz chciał zrobić żart na prima aprilis i długie włosy przykrył peruką. A może postanowił swoje gęste pasma przeznaczyć na perukę dla chorej osoby? Jaka jest prawda? Tego dowiemy się pewnie już niebawem…

„No nie, zabiję go, takie cudowne włosy”

Większość wielbicielek nie może się pogodzić z nowym image piosenkarza. Fanki zastanawiają się, dlaczego mężczyzna ściął tak ładne, długie włosy. Zwracają uwagę, że połowa kobiet w naszym kraju zazdrości (zazdrościło?) mu takiej fryzury. Nie dość, że mężczyzna może pochwalić się zadbanymi, gęstymi pasmami, to jeszcze dobrze się mu układają. A Wam jak się podoba nowy image Szpaka?

Nowa fryzura na szczęście?

Przypominamy, że Michał Szpak będzie reprezentował nasz kraj w zbliżającym się konkursie Eurowizji, który odbędzie się już w maju w Szwecji. Czyżby artysta pomyślał, że nowa fryzura przyniesie mu szczęście i powróci do Polski jako zwycięzca? Wszystko się może zdarzyć, nasza redakcja mocno trzyma kciuki za piosenkarza, gdyż „fryzura fryzurą, ale jednego nie można mu zabrać: niesamowitego talentu!”.

Źródło: www.facebook.com/JAGA HUPAŁO _born to create

Źródło: www.facebook.com/JAGA HUPAŁO _born to create

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ