007ona

Czy kobieta zostanie nowym agentem 007? Szok! Wiele na to wskazuje!

Internauci już od dawna zastanawiają się, czy Daniel Craig po raz kolejny wcieli się w rolę słynnego agenta 007 – Jamesa Bonda! Na jego miejsce proponują kogoś innego! Kobietę! O której z aktorek mowa? Przeczytajcie!

Kto zostanie nowym Bondem?

Gdy w mediach pojawiła się informacja, że Daniela Craiga nie zobaczymy już w roli Jamesa Bonda, od razu ruszyła lawina spekulacji, kogo zobaczymy w roli słynnego agenta 007. Padały różne propozycje – internauci chętnie w tej roli widzieliby Toma Hiddlestona, Tom Hardy czy Idris Elba. Jednak mężczyźni mówią, że nikt im oficjalnie nie proponował, aby zagrali słynnego agenta. Nawet na Twitterze Internauci zaczęli używać specjalnego hasztagu #NextBond, po którym wypisują swoje propozycje. Okazuje się, że wielu użytkowników serwisu uznało, że doskonałym Bondem byłaby kobieta!

“To Bond. Jane Bond”

Internauci chcieliby, aby nowym agentem 007 została Gillian Anderson! Amerykańska aktorka najbardziej jest znana jest z roli agentki Dany Scully w serialu „Z Archiwum X”. Tam wcieliła się w rolę silnej kobiety, więc jesteśmy pewni, że z postacią Jamesa Bonda również poradziłaby sobie świetnie! Samej zainteresowanej bardzo spodobała się „nominacja”. Na swoim Twitterze opublikowała zaprojektowany przez jednego z fanów plakat i podziękowała za wszystkie głosy oddane na jej osobę. Jak Wam się podoba grafika? Według nas jest bardzo sugestywna!

007ona

Czy sądzicie, że Gillian Anderson nadawałaby się na nowego Jamesa Bonda?

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ