Czy Justyna Żak z „Big Brothera” wciąż jest z Pawłem Grigorukiem?

To pytanie nurtowało wielu internautów.

Po dwumiesięcznym pobycie Justyny, i dwutygodniowym Pawła, para zdecydowała się na odejście z „Big Brothera”. Ich wyjściu z domu Wielkiego Brata wzbudziło sporo emocje, i wśród domowników, jak i wśród widzów reality show. Jak twierdzi Żak: „Zdecydowanie nie żałuję, że odeszłam. A jeżeli już, to żałuję, że nie odeszłam wcześniej, kiedy tylko miałam jakieś pierwsze swoje myśli właśnie w tym kierunku”. 

Jakiś czas po odejściu pary, w internecie pojawiły się spekulacje dotyczące rozstania pary. Skąd takie domysły?  Z aktywność Juszes na jej Instagramie. Co zrobiła była uczestniczka „Big Brothera”? Ze swojego profilu, usunęła oznaczenie profilu Pawła. Właśnie to dało do myślenia internautom.

Justyna oczywiście szybko zdementowała te krążące plotki, mówiąc na swojej Instagramowej relacji: „Paweł był wcześniej oznaczony w moim bio jako moderator mojego konta – pod moją nieobecność i podczas mojego pobytu w programie. Teraz kontem zajmuję się już ja. I tyle – to jest cały sens tego zniknięcia. Dalej jesteśmy razem, kochamy się, nie ma w tym nic więcej (…) Nadal jestem z Pawłem i postrzegam to jako cud, bo bardzo wiele osób starało się o to, żeby było inaczej. Ale my nie takie rzeczy przetrwaliśmy, przetrwamy i to”.

Ostatnio więc plotki dotyczące pary ucichły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ