Coś dla biegaczy lubiących piwo – pierwszy pub New Balance!

Marka New Balance to jeden z największych producentów sportowego obuwia, odzieży oraz akcesoriów sportowych. Teraz otwiera swój pierwszy pub! Co go wyróżni? Przeczytajcie!

Pub powstał w Londynie, na Charing Cross. Jego nazwa, oczywiście nawiązuje do biegania – „The Runaway”. Według jego idei, idąc do pubu, nie musisz posiadać przy sobie gotówki. Dlaczego? W tej miejscówce za alkohol płaci się… przebiegniętymi kilometrami!

Wszystko za sprawą przygotowań do maratonu, który ma się odbyć za kilka tygodni w Londynie. New Balance stawia przed biegaczami wyzwanie! Żeby do niego dołączyć, należy pobrać specjalną aplikacje. Dzięki niej biegacze będą mogli zbierać swoje przebiegnięte kilometry, na specjalną karte. Kilometry te w następstwie zostaną zamienione na punkty, którymi biegacze zapłacą, między innymi za alkohol. Jeden kufel piwa to koszt… 15 kilometrów!

The Runway to miejsce przeznaczone nie tylko do picia alkoholu. Jego drugie piętro to sala do ćwiczeń oraz siłownia, gdzie biegacze będą mogli kontynuować swój trening. New Balance wie jak połączyć przyjemne z pożytecznym! Podejrzewam, że gdyby w Polsce powstała taka miejscówka, wszystkie trasy biegowe zaroiłyby się od biegaczy! To jak? Który sportowy świr czeka na taką miejscówkę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ