Co robi Polak, żeby nie płacić za obiad w restauracji? Wrzuca do jedzenia robaki…

Właściciel restauracji w chorwackim kurorcie udostępnił nagranie z monitoringu, na którym widzimy polskiego turystę, który wrzuca robaki do swojego jedzenia, aby uniknąć płacenia za obiad… Niemożliwe? A jednak! Ale wstyd!

{youtube}eVeyRYkMSME|600|450|0{/youtube}

Nie masz cwaniaka nad… Polaka?

Pewien polski turysta wraz z rodziną wybrał się na obiad do restauracji „Katarina”, która znajduje się w miejscowości Rovinj w Chorwacji. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, co wydarzyło się potem. Mężczyzna okazał się bardzo pomysłowy… Aby uniknąć płacenia rachunku, co najmniej dwa razy wrzucił do swojego talerza robaki! Potem, jak gdyby nigdy nic, poszedł awanturować się do kelnerów.

Prawda wyszła na jaw

Dbamy o zadowolenie klientów, więc nie kazaliśmy im płacić. Jednocześnie sprawdziliśmy nagranie i zobaczyliśmy próbę oszustwa. Gdy pokazaliśmy film Polakowi, ten szybko zapłacił i uciekł” – powiedział właściciel baru.

Niechlubna sława

Sprawę opisał lokalny portal internetowy rovinjnews.com, a niechlubne nagranie z Polakiem w roli głównej szybko stało się „hitem” w sieci. Zagraniczne media nie pozostawiają na mężczyźnie suchej nitki. Również w Polsce komentarze dla naszego rodaka są bezlitosne.

Darmowa pamiątka z wakacji

Niektórzy internauci żartują: „I tak wygrał – ma za free film z wakacji i sławę. W jego odczuciu pewnie było warto”.

Panie „Januszu”, nie było warto! Cała Polska teraz się za Pana wstydzi! Ładnie to tak?

Źródło zdjęć: www.youtube.com

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ