Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka

Dzień Matki już za nami, a to oznacza, że wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich dzieci. Dzień Dziecka to doskonała okazja do rodzinnego wyjścia i uszczęśliwienia naszej pociechy przemyślanym prezentem. Kupując upominek dla dziecka, nie zapominajmy o tym, żeby był to prezent mądry – rozwijający jego sportowy zapał, zainteresowanie światem lub przypominający najmłodszym o naszej miłości. Podpowiadamy rodzicom, jakie prezenty z pewnością ucieszą każde dziecko w tym roku.

dzien dziecka 1 life4style

Łyżworolki to marzenie nie jednego malucha. Ciekawą alternatywą pośród czarnych i szarych modeli są te, przypominające wyglądem trampki. Znajdziecie je w niebieskim i różowym kolorze. Chcąc dosadnie wyrazić naszą miłość, możemy posłużyć się srebrnym naszyjnikiem z grawerem. Koniczynka posłuży na szczęście, a naszyjnik zostanie na pamiątkę. Dla dzieci lubiących gry polecamy konsolę New Nintendo 3DS White. Klasyka gatunku w najnowszym wydaniu z dodatkowym efektem 3D gwarantuje, że dziecko nie znudzi się prezentem po tygodniu.

dzien dziecka 2 life4style

Dla dziewczynek proponujemy kolorową bluzę w modnym wariancie oraz bransoletkę z grawerowaną zawieszką. Bluza z pewnością spotka się z aprobatą koleżanek z klasy, a elastyczny pasek bransoletki odsunie widmo zerwania się w trakcie zabawy. Dla dzieci rozbrykanych proponujemy ciekawą zabawkę, która zachęci dziecko do aktywności fizycznej. Drążek do skakania pomaga wypracować u dziecka koordynację ruchową i cierpliwość. Szybki postęp techniki opanowuje również najmłodszych. Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem tabletu polecamy wam Kidstab. To świetny sposób na dostęp do Internetu oraz szerokiej gamy gier pod czujnym okiem rodzicielskiej kontroli. Ponadto, system Android pozwala na rozbudowę i personalizację możliwości tabletu, a jego wytrzymała obudowa oprze się pomysłowości dzieci. To dobry wybór dla rodziców, którzy chcą dać dziecku prezent łączący edukację z zabawę.

dzien dziecka 3 life4style

Dla młodych zapaleńców motoryzacji i techniki proponujemy samochód Lego Speed McLaren lub zestaw do konstrukcji sterowanego ramienia Robota. Taki prezent z pewnością zadowoli małych inżynierów. Dla fanów futbolu idealnym prezentem może być oficjalna piłka meczowa Adidas Finale Berlin. Oficjalna piłka to wydatek rzędu ponad 300 zł, zatem osobom, które nie chcą wydać tak dużo, polecamy tańszą edycję piłki Adidas na berliński finał Ligi Mistrzów.

_____________________

Te i wiele innych pomysłów na prezenty dla swoich pociech znajdziecie w naszych sklepach internetowych Life4styleSporteuro i VipMultimedia. Gwarancja wysyłki w ciągu 24 godzin zapewni, że prezent zdąży dotrzeć na Dzień Dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ