HIT koloryzacji: hair strobing!

Jakiś czas temu pisałyśmy na temat „strobingu”, czyli techniki nakładania rozświetlacza. Teraz hitem okazuje się „hair strobing” – nowy sposób koloryzacji włosów, który pokochały gwiazdy! Zobaczcie ich fryzury!

Fot. Glamour

Klasyczny strobing to technika nakładania makijażu, w której główną rolę gra rozświetlacz. Nakładamy go w taki sposób, aby podkreślić wszystkie uwypuklenia twarzy – głównie kości policzkowe, czubek nosa i łuki brwiowe. W ten sposób osiągniemy efekt niezwykle promienistej i rozświetlonej cery, która wygląda na świeżą i wypoczętą. Strobing w makijażu polecamy stosować głównie latem (ze względu na promienie słoneczne), jednak hair strobing sprawdzi się nawet zimą!

Strobing włosów to nowa technika koloryzacji, która nada naszej fryzurze słonecznych refleksów. Polega na nałożeniu o dwa tony jaśniejszych i ciemniejszych odcieni, niż nasz własny kolor. Okazuje się, że hair strobing stał się prawdziwym hitem wśród gwiazd takich jak Gigi Hadid, Candice Sweanepoel czy Khloe Kardashian.

Fot. Pinterest

Fot. Glamour

Fot. Zwallpix

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ