Wiemy, co Kasia Moś robiła tuż przed występem

Wiemy, co Kasia Moś robiła tuż przed występem! To dało jej siłę?

Polska awansowała do finału Eurowizji 2017! Wszystko dzięki naszej reprezentantce Kasi Moś, która zaśpiewała piosenkę „Flashlight”. Jej występ bardzo spodobał się widzom.  Wokalistka również mówi, że jest z siebie dumna. Co dało jej siłę tuż przed występem?

Marzenie się spełniło

Polska jest w finale Eurowizji 2017!  Kasia Moś w Kijowie zaśpiewała utwór „Flashlight” – jej występ docenili mieszkańcy innych krajów oraz Polonia. Dzięki ich głosom usłyszymy naszą reprezentantkę podczas finału, który odbędzie się 13 maja.

Kasia Moś marzyła, by dostać się do finału. Udało się! Piosenkarka zdaje sobie sprawę, że w konkursie jest bardzo wielu dobrych artystów.  Uważa, że muzyka powinna wszystkich jednoczyć. Wiadomo, że każdy lubi co innego, ale żałuje, że niektórzy wokaliści odpadli.

„Moim marzeniem było dostać się do finału, jesteśmy w nim i tak naprawdę co będzie, to będzie. Jest tylu świetnych wokalistów w tym konkursie, tyle świetnych piosenek, tylu świetnych odpadło… Muzyka ma jednoczyć, muzyka nie może być aż tak oceniana, bo tak naprawdę każdy z nas lubi co innego i jest żal tych, którzy nie przeszli” – mówiła Kasia Moś w rozmowie z „Vivą!”.

Wiemy, co Kasia Moś robiła tuż przed występem! To dało jej siłę?

Jak Polka spędzała ostatnie chwile przed występem? Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy!

„Przyznam się, że oglądałam przed wejściem na scenę filmiki z pieskami ze schroniska. I tak sobie pomyślałam: skup się, babo i daj z siebie wszystko. I nie ma się co bać” – zdradziła gwiazda.

Cała Polska trzyma kciuki?

Kasię Moś wsparło wielu polskich artystów. Wśród nich znalazła się Cleo, Monika Kuszyńska, Doda, Michał Szpak, a nawet blogerka modowa – Maffashion. W jedności siła?

„Od razu po zejściu ze sceny powiedziałam, że to jest niesamowite, że tylu artystów z różnych światów się połączyło i zechciało napisać/powiedzieć o tym, żeby ludzie, Polacy, Polonia mnie wsparli. (…) Dziękuję wszystkim! Dziękuję Dodzie, Cleo, Michałowi Szpakowi, Maffashion, która też umieściła zdjęcie i naprawdę myślę, że Polacy niezwykle się zjednoczyli i o to chodzi w muzyce: tu nie ma tak naprawdę lepszych i gorszych. Tu są inni, po prostu każdy jest inny i każdy jest dla kogoś” – mówiła piosenkarka.

Wsparcie fanów

Kasia Moś widziała na widowni polskie flagi, które przypominały jej, że nie jest sama, gdyż wiele osób trzyma za nią kciuki.

„To pozwoliło mi się od początku wyluzować, zobaczyłam polskie flagi, zobaczyłam, jak wszyscy krzyczą. To było naprawdę pokrzepiające i fajne i pozwoliło się zrelaksować od początku” – przyznała gwiazda.

Podczas finału (13 maja) też będziemy trzymać kciuki za artystkę! A wy?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kasiamos_official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...