Jakie pączki przygotowała Ania Lewandowska na tłusty czwartek? Trenerka pokazała swoje słodkości

Co jeść podczas miesiączki? Ania Lewandowska odpowiedziała!

Ania Lewandowska w kwestii zdrowego żywienia oraz aktywności fizycznej jest autorytetem dla wielu kobiet. Gwiazda często udziela porad związanych z odpowiednią dietą. Jedna z fanek zapytała się trenerki, co jeść w trakcie miesiączki. Gwiazda odpowiedziała. Tego się nie spodziewaliśmy!

Co jeść podczas miesiączki? Ania Lewandowska odpowiedziała!

Ania Lewandowska ma dużą wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania oraz treningów. Gwiazda wydaje książki na temat zdrowego stylu życia, a także płyty z ćwiczeniami. Nieustannie motywuje do zmian na lepsze.

Jedna z fanek zapytała się gwiazdy na Instagramie, co jeść podczas miesiączki.

„Proszę o przepis na dietę w czasie okresu. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie – napisała fanka.

Ania Lewandowska odpowiedziała! Myślicie, że zaproponowała przepisy na fit dania? Nic z tych rzeczy. Jej odpowiedź zaskakuje!

„Kabanosy i czekolada” – odpisała trenerka.

Jesteście zaskoczeni? Ania dobrze mówi?

Zazwyczaj po każdych świętach nasza motywacja jest na najwyższych obrotach🤓 Preczytaj na blogu – 22 METODY JAK WYTRWAĆ NA ZDROWEJ DIECIE!!!! www.hpba.pl Poświęć kilka minut na przeczytanie mojego wpisu a potem.. szykuj się na zmiany Być może postawisz na dobrą dietę a może połączysz ją z treningiem. Chcę, żebyś czuła moje wsparcie na każdym kroku😍 Myślę, że KAŻDY Z NAS chce czuć się dobrze we własnej skórze, zwłaszcza przed latem💥 Dajcie znać, od kiedy zaczynacie? https://dieta.hpba.pl 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 Usually, after every holiday, our motivation is at the highest speed 🤓 Read on my blog – 22 tips on how to preserve in pursuing a goal !!! www.hpba.pl Take a few minutes to read my post and then … get ready for changes! #blog #newpost #healthyplanbyann #annalewandowska @diet_training_by_ann #motivationbyann #power #photo @martawojtal

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Poświąteczna motywacja

Jednak najczęściej żona piłkarza trzyma się ustalonego planu. Mówi, że tylko dzięki konsekwencji może dochodzić do upragnionego celu. Bardzo ważna jest motywacja. Co radzi trenerka?

Jeśli próbę zmiany podejmiesz świadomie i zaangażujesz się w nią, to efekty na pewno nastąpią. Warto je utrwalić. A najlepszym na to sposobem jest dieta – zdrowe nawyki żywieniowe oraz aktywność fizyczna. Pamiętaj, że tak naprawdę tylko Ty decydujesz o swoim zdrowiu, o tym jak chcesz żyć dziś i jutro, a także jak będzie funkcjonował Twój organizm za 5, 10, czy 20 lat. Jedząc, dostarczasz organizmowi paliwo do działania i prawidłowego funkcjonowania. Zadbaj o to, by było najlepszej jakości! Jakie jeszcze rady ma Ania?

➔ Obserwuj swoje ciało i swoje samopoczucie.

➔ Słuchaj sygnałów, które wysyła Ci organizm, kiedy broni się przed szkodliwym dla Ciebie jedzeniem lub przed aktywnością, która jest dla Ciebie niekorzystna.

➔ Reaguj, gdy ciało lub psychika zgłasza przemęczenie.

➔ Trzymaj się tego, co Ci służy.

➔ Zmiany wprowadzaj powoli i z przekonaniem!

➔ A przede wszystkim zaufaj profesjonalistom – pisze Ania Lewandowska.

 

——————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna  Lewandowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2250 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Piotr Woźniak-Starak
Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Choć rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka milczy, to producenta żegnają osoby ze świata show-biznesu. Jak go...