Cleo trafiła do szpitala

Cleo trafiła do szpitala! Jak się czuje gwiazda?

Cleo od stycznia zagrała aż 200 koncertów. W końcu jej organizm powiedział „dość”. Gwiazda trafiła do szpitala z powodu skrajnego wyczerpania. Październik przeznacza na regenerację. Jak się czuje piosenkarka?

Cleo trafiła do szpitala! Jak się czuje gwiazda?

Cleo ma za sobą bardzo pracowite miesiące. Artystka od stycznia tego roku zagrała aż 200 koncertów. Jednak jej organizm nie wytrzymał takiego obciążenia. Nie obyło się bez kroplówki. Artystka trafiła do szpitala z powodu skrajnego wyczerpania, dlatego najbliższy miesiąc przeznacza na odpoczynek i wyciszenie. Trzeba przyznać, że relaks bardzo jej się należy!

Wpis, który zamieściła gwiazda zaniepokoił jej fanów.

„Musiałam zrobić STOP. Nie podaję Wam nowej rozpiski koncertowej ponieważ z powodu skrajnego wyczerpania październik muszę przeznaczyć na regeneracje. Od stycznia zagrałam 200 koncertów i niestety organizm się wyeksploatował. Wychodząc z założenia że zdrowie jest najważniejsze wyciszam się i nie biegnę nigdzie. Teraz odpoczywam, “jem” sobie pyszną kroplóweczkę zbieram siły, pomysły na nową muzykę. Dziękuję Wam za tą masę koncertów i masę dobrej energii ❤️jesteście Wspaniali ⭐️ – napisała Cleo.

Pod wpisem pojawiło się wiele życzliwych komentarzy. Fani życzą artystce dużo zdrowia oraz zwracają uwagę, że teraz gwiazda wreszcie musi pomyśleć o sobie, o swoim zdrowiu, a koncerty nie zając, nie uciekną!

„Zdrówka!!! odpoczywaj i wracaj do pełni sił!!! 🙂 zastanawiałem się przez cały czas jak Ty dajesz radę żyć w takim tempie… :)”,

„Przeznacz troche czasu dla siebie. Super, ze sie rozwijasz ale musisz myslec tez o sobie. Wszystkiego dobrego 😘”,

„Zdrowie jest najważniejsze 😊 Regeneruj siły, odpoczywaj i niech ten czas odpoczynku będzie inspirujący pod względem muzycznym 😀❤💪🎧🎬🎼🎵🎶”,

„Mam nadzieję że to nic poważnego😘”,

„Masz rację, zdrowie ma się tylko jedno. Zdrowia życzę 😘” – piszą internauci.

My również dołączamy się do życzeń!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: /www.instagram.com/cleo_don

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...