Jak będą wyglądały święta Lewandowskich? Wiemy, co Ania poda na stół!

Co robi Ania Lewandowska, żeby podobać się Robertowi? „Staram się…”

Ania Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych polskich trenerek. Gwiazda motywuje miliony kobiet do „wstania z kanapy” i prowadzenia aktywnego stylu życia. Jest również szczęśliwą mamą i żoną. A jakie ma sposoby, by podobać się mężowi Robertowi? Teraz już wiemy!

Ma czas na randki?

Ania Lewandowska inspiruje kobiety do pokochania zdrowego stylu życia i większej dbałości o siebie. W mediach społecznościowych oraz na blogu radzi, jak zmotywować się do aktywności fizycznej, podejmować nowe wyzwania czy budować coraz większą pewność siebie. Może się wydawać, że gwiazda nie ma czasu, by prowadzić życie rodzinne, a tym bardziej chodzić na randki! Nic bardziej mylnego! 

Gwiazda lubi z mężem chodzić do restauracji. Zakłada wtedy…

„Z Robertem wychodzimy na randki, jeśli tylko jest taka możliwość i ktoś może zostać z małą. Idziemy wtedy  razem na kolację, zakładam obcasy”- zdradziła trenerka w rozmowie z magazynem „Gala”.

Co robi Ania Lewandowska, żeby podobać się Robertowi? „Staram się…”

Ania Lewandowska zdradziła, jaki ma sposób, by podobać się mężowi. Szczególną uwagę zwraca na to, jak wygląda w domu. Uwielbia chodzić w dresach, ale…

„Staram się ładnie ubierać dla mojego męża i chociaż w domu uwielbiam chodzić  w dresach, to mam zasadę, że zawsze muszę wyglądać schludnie i czysto. Mój mąż musi czuć, że jesteśmy razem” – wyznała w wywiadzie.

https://www.facebook.com/healthyplanbyann/photos/a.445872758865268.1073741828.261359397316606/1560921454027054/?type=3&theater

Robię coś swojego

Niektóre osoby wciąż zarzucają trenerce, że swoje osiągnięcia zawdzięcza mężowi. Jak odpowiada na takie słowa?

„Dużo ludzi mówi, że sukces zawdzięczam Robertowi. Można jednak spojrzeć  na to też tak, że miałam dwa razy więcej pracy do włożenia, żeby pokazać ludziom, że mimo bycia żoną Roberta od zawsze pracowałam, robiłam i robię coś swojego – powiedziała w rozmowie z magazynem „Gala”.

Jej starania zostały docenione. Gwiazda kilka dni temu została Influencerką Roku w konkursie Bizneswoman Roku 2017. Nagrodę w imieniu trenerki odebrała jej mama, Maria Stachurska.

– Dziękuję bardzo wszystkim osobom, które oddały na mnie swój głos.❤❤ Dziękuję bardzo za otrzymaną nagrodę w IX Edycji konkursu „Sukces Pisany Szminką” w kategorii Influencenka Roku ? ??? #annalewandowska #hoba #healthyplanbyann #bizneswoman #motivation – napisała Ania Lewandowska na Instagramie.

Gratulujemy!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ