Charytatywny stream na rzecz pacjentów Kliniki Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka

Grają w słusznej sprawie. Nvidia wraz z youtuberami, graczami e-sportowymi i innymi internetowymi osobistościami zaprasza na kolejny charytatywny stream, podczas którego odbędzie się zbiórka pieniędzy dla pacjentów Kliniki Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka. To już czwarta edycja wydarzenia, a w ciągu poprzednich akcji udało się zebrać prawie 200 tys. złotych.

Charytatywny stream organizowany przez Nvidię odbywa się w dniach 7 – 9 grudnia, a wszyscy zainteresowani mogą śledzić to wydarzenie podczas 54-godzinnej transmisji na żywo. W czasie jej trwania zaproszeni przez zielonych youtuberzy i inne osoby znane z sieci (łącznie ponad 60 graczy) będą grają w wiele różnych gier, od produkcji wysokobudżetowych, przez tytuły e-sportowe, kończąc na produkcjach niezależnych.

https://www.instagram.com/p/BrGRJa8ABdb/

Osoby oglądające stream mogą wpłacać datki na konto Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do Kliniki Rehabilitacji. Wpłaty można przekazywać klikając na ten link, przy czym wymagane jest do tego konto PayPal. Jeśli go nie posiadacze, to możecie też wykonać tradycyjny przelew na numer rachunku: 60 1020 1127 0000 1002 0292 2698 z dopiskiem „charity stream”.

Link do streamu -> www.twitch.tv/nvidiageforcepl

– Nasza fundacja od 29 lat wspiera ten szpital na różne sposoby, bo najważniejsze są dzieci i komfort ich diagnozowania oraz leczenia. Tworzymy nowoczesne i bezpieczne warunki, by dzieci były leczone według najwyższych standardów bez względu na to, czy urodziły się tu, czy tysiąc kilometrów stąd –  powiedziała Elżbieta Golińska, prezes Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka. – Chore dziecko cierpi bardziej niż dorosły – nie rozumie pewnych rzeczy, nie umie o wszystko zapytać. Rehabilitacja to ciężka, czasem bolesna praca nad powrotem do zdrowia i sprawności dzieci z wadami wrodzonymi, nabytymi, po urazach i nie tylko. Tym cenniejsza jest właśnie taka akcja – szlachetne działanie na rzecz nowoczesnej, skutecznej rehabilitacji pacjentów CZD.

źródło: www.nvidia.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ