Cara Delevingne zaprojektuje dla DKNY

Niektóre modelki nie tylko znają branżę modową od podszewki, ale również cieszą się popularnością pozwalającą na sygnowanie produktów ich nazwiskiem. Nic więc dziwnego, że znane marki zapraszają je do udziału w tworzeniu limitowanych kolekcji. Kate Moss projektowała już m.in. dla Longchamp i Topshop, Anja Rubik dla QUAZI i Giuseppe Zanotti, a Natalia Vodianova dla rosyjskiej marki Centro. Cara Delevingne zapowiedziała niedawno kolaboracje z marką DKNY.

Źródło: instagram.com/caradelevingne

Cara Delevingne od kilku lat cieszy się niezwykłą popularnością. Jej instagramowy profil śledzi już ponad 5,5 miliona osób. To właśnie na nim modelka ogłosiła współpracę z DKNY, co niebawem oficjalnie potwierdziła amerykańska marka. Przypomnijmy, że Cara ma już na swoim koncie kolaboracje z Mulberry.

Kolekcja zaprojektowana dla DKNY będzie składała się z 15 ubrań i dodatków. Według marki, będą to projekty o charakterze unisex nawiązujące do stylu brytyjskiej modelki. Wśród nich nie zabraknie dresowych zestawów, czapek, prostych topów i skórzanych motocyklowych, kurtek z odczepianymi rękawami. W sprzedaży kolekcja pojawi się w październiku. Ceny będą zaczynały się od 70$.

Z tej okazji Delevingne zaplanowała dla swoich fanów konkurs. Kilka osób, które do 16 czerwca na swoim Instagramie opublikują zdjęcie, na którym wyglądają świeżo i otagują je #CaraD4DKNY i #CaraWantYou, będą miały szansę pojawić się obok modelki w sesji zdjęciowej promującej kolekcje.

Hanna Gajewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ