Bradley Cooper oczami kobiet

bradley2W 2011 roku gwiazda ,,Kac Vegas” została numerem jeden rankingu magazynu People. Mowa oczywiście o Bradleyu Cooperze, który zyskuje coraz większą popularność, a jego fanek przybywa z każdym dniem. Ale jaki tak naprawdę jest ten niebieskooki mężczyzna?

Robi piorunujące wrażenie w Hollywood już samym swoim wyglądem. Wysoki, dobrze zbudowany, z niebieskimi oczami, które stały się jego znakiem rozpoznawczym sprawia, że kobietom miękną kolana. Na liście kobiet, które uległy jego niezwykłemu urokowi znajdują się same piękności ze świata show biznesu: Scarlett Johansson, Olivia Wilde, Jennifer Aniston, Jennifer Eposito, Cameron Diaz, Zoe Saldana, Denise Richards, Elizabeth Banks czy Renee Zellweger. Wszystkie zgodnie twierdzą, że Cooper ma wręcz same zalety. Cechuje go elokwencja, bystrość umysłu i niesamowite poczucie humoru. Dodatkowym plusem dla niego jest to, że potrafi fantastycznie gotować. Ta umiejętność nie jest tak popularna, zwłaszcza w środowisku gwiazd płci przeciwnej. Jego specjalnością jest kuchnia włoska, którą uwielbia praktycznie każdy. Tajniki i przepisy zgłębił przy pomocy swojej babci od strony mamy, która była rodowitą Włoszką. Zresztą jak sam mówi: – Gdy nie chciało mi się uczyć, z wielką chęcią pomagałem babci w kuchni.

Doskonale wie, czego pragną kobiety – włoska kuchnia, wino i świece to jego domena. Przy kieliszku wytrawnego trunku i talerzu makaronu opowiada z wielką pasją o Francji, łącząc jednocześnie dwa języki – angielski i francuski. Swoją francuszczyznę doprowadził do perfekcji podczas półrocznego stypendium w Aix – en – Provence. To język, którym można czarować kobiety z całego świata i jak widać Cooper nie ma z tym najmniejszego problemu. Jednak nie ma chyba takiego mężczyzny, który nie miałby w sobie wad. Praktycznie każda z jego byłych partnerek twierdzi, że aktor od samego początku jakiejkolwiek znajomości jest skupiony przede wszystkim na własnej osobie i nie wykazuje jakiejkolwiek inicjatywy. O kobiety nie zabiega, zresztą nie tylko o kobiety. bradley

Od dzieciństwa żył w dostatku, a jego rodzice zadbali o dobre wykształcenie syna. Matka zawsze mu powtarzała, że ludzie powinni być nim oszołomieni i zafascynowani. Najwyraźniej zostało mu to do dzisiaj. Od zawsze chciał zostać aktorem i ma do tego niewątpliwy talent. Nigdy jednak nie był na tyle zmotywowany, by walczyć o jakąkolwiek rolę. To dzięki serii ,,Treks in a Wild World”, w której pokazywał swoje umięśnione i wysportowane ciało został zaangażowany do kilku filmów. Największą popularność przyniosła mu w ostatnim czasie trylogia ,,Kac Vegas”, gdzie grał jednego z czterech członów pijackiej watahy. Z każdą kolejną częścią jego honorarium powiększało się o jedno zero na końcu. To sukces mieści się w normach jego życiowych aspiracji, nie stały związek. Bycie singlem i do tego gwiazdą sprawia mu dużo więcej przyjemności niż stały związek i mnóstwo nowych zobowiązań. Dodatkowo, służy to bardziej jego wizerunkowi i karierze przede wszystkim.

Czterdziestka na karku – może to właściwy czas żeby wreszcie spoważnieć? Tak Bradley, stanowczo czekamy aż z chłopca zmienisz się w mężczyznę, ustatkujesz swoje życie i wkrótce pokażesz światu małe pociechy, które będą Twoją kopią.

Anna Matysek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ