Brad Pitt oczyszczony z postawionych mu zarzutów

Brad Pitt oczyszczony z postawionych mu zarzutów

Najgłośniejszy rozwód wszechczasów wciąż dostarcza nowych i zaskakujących informacji. Po rozpętaniu medialnej burzy na całym świecie sprawą zajęło się również FBI. Jednak niedawno Brad Pitt został uwolniony z postawionych mu zarzutów używania przemocy wobec dzieci, o co oskarżyła go żona. 

ajolie1

Rozwód najbardziej znanej pary Hollywood, wciąż nie przestaje zaskakiwać nowym faktami.  Początkowo przeciwna wypowiadaniu się publicznie Angelina, oskarżyła męża o nadmierną agresję i nadużywanie marihuany. W mediach można było przeczytać wypowiedzi ludzi z otoczenia małżeństwa. Mówili, że w ich domu nie układało się zbyt dobrze już od jakiegoś czasu.   

Jolie złożyła pozew o rozwód zaraz po rzekomym napadzie agresji męża, który stracił panowanie nad sobą i użył przemocy wobec syna – Maddoxa. Incydent miał mieć miejsce na pokładzie prywatnego samolotu, pięć dni przed złożeniem papierów rozwodowych przez Angelinę. Jako powód, początkowo aktorka podała różnice nie do pogodzenia w wychowaniu dzieci i zażądała pełnych praw do opieki nad nimi.  

Na czas wyjaśnienia wszelkich zaistniałych sytuacji Angelina wyprowadziła się z dziećmi do Malibu. Jednak luksusowa willa została otoczona przez tłumy paparazzi. Aktorka postanowiła poszukać bardziej dyskretnego miejsca i wynajęła nieco mniejszą, ale równie luksusową posiadłość nad brzegiem morza.  

FBI wszczęło śledztwo w sprawie zarzutów postawionych aktorowi. Rzeczniczka biura w Los Angeles, Laura Eimiller, poinformowała niedawno, że FBI nie będzie prowadziło dalszych dochodzeń w tej sprawie. Uznali, że oskarżenia mogą być bezpodstawne. Tym samym Bradd został oczyszczony z postawionych mu zarzutów.

Czy myślicie, że najbardziej znana para Hollywood dojdzie do porozumienia?    


fot. Instagram @angelinajolieofficial    

__________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.                                                                  


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...