O czym będzie nowy film Vegi: Botoks. Kobiety rządzą światem

O czym będzie nowy film Vegi: Botoks. Kobiety rządzą światem? Tomasz Oświeciński zdradza szczegóły!

Wiemy już, że nowy film Patryka Vegi będzie nosił tytuł: „Botoks. Kobiety rządzą światem”. O czym będzie produkcja! Aktor Tomasz Oświeciński zdradził kilka szczegółów!

Klamka zapadła

Już od kilku tygodni wiadomo, że Patryk Vega nie nakręci nowego Pitbulla. Reżyser twierdzi, że producent narzucił mu wybór obsady. Nie chce się jednak wstydzić przez następne lata, dlatego zrezygnował ze współpracy z firmą producencką.

„Pitbull nie zasługuje na to, by sprowadzać dyskusję wokół niego do wymiany plotek. Czuję się w obowiązku dać kilka słów wyjaśnienia fanom, którzy zżyli się z marką i byli z nami przez cały czas. Nie robię kolejnego Pitbulla, ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego. Czuję się odpowiedzialny za własne kino jak za swoje dziecko. W tej sytuacji uznałem, że wolę w ogóle nie robić tego filmu, niż mam nakręcić coś, czego będę się wstydził latami. Dziękuję wszystkim fanom, którzy byli z nami. To była super przygoda. Przygotowuję cztery filmy i już w 29 września 2017 roku dostarczę Wam nowej dawki mocnych emocji” – napisał reżyser.

Z pracy w filmie solidarnie zrezygnowali znani aktorzy – Maja Ostaszewska, Piotr Stramowski, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński.  

O czym będzie nowy film Vegi: Botoks. Kobiety rządzą światem?

Kilka dni temu Tomasz Oświeciński na Instagramie zdradził, że film Patryka Vegi będzie nosił tytuł: „Botoks. Kobiety rządzą światem”.

https://www.instagram.com/p/BQu4C1fh31k/?taken-by=tomek_oswiecinski

Wbrew pozorom nowa produkcja wcale nie będzie opowiadała o policji, a o służbie zdrowia! Aktor zdradza, że scenariusz oparty jest na faktach autentycznych i wiele osób nie uwierzyłoby,  że tak wiele niewłaściwych sytuacji ma miejsce w rzeczywistości.

„Uprzedzam, że film będzie o służbie zdrowia. Mogę dopowiedzieć, że czytałem ten scenariusz i ciężko jest na mnie zrobić wrażenie, a zrobił ogromne. Nie kokietuję nikogo, po prostu mówię prawdę. Odkładałem scenariusz cztery razy, bo nie mogłem się pozbierać, tak bardzo drastyczny jest ten scenariusz. Znam Patryka Vegę i wiem, że film jest poparty autentycznym zdarzeniami, tym co ludzie opowiadali. (…) Wydawało mi się niemożliwe, że takie rzeczy się dzieją. Nie będzie chyba Patryk lubiany przez służbę zdrowia, jeśli zrobi ten film. Myślę, że będzie to jego najlepszy scenariusz. Nie ma to dla mnie różnicy, jak film będzie się nazywał. Jestem wierny Patrykowi, wiem, że on stworzył  Pitbulla od początku” – mówił w Tomasz Oświeciński w rozmowie z portalem „Party.pl”.

Nie możecie się już doczekać się premiery „Botoks. Kobiety rządzą światem”? Czy nowy film okaże się takim hitem jak „Pitbull”?

———————————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ tomek_oswiecinski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ