Bodystocking – świetny pomysł na zmysłowy wieczór

W życiu każdej pary bywają specjalne rocznice, okazje, uroczystości – kiedy z większym naciskiem niż zwykle wypada celebrować fakt, że jesteśmy razem i świętować naszą wspólną miłość. Zastanawiasz się, w jaki sposób uczynić taki wieczór wyjątkowym? Myślisz nad niebanalnym prezentem? Otóż, warto wybrać taki podarunek, który Twój mężczyzna zapamięta na długo! Będzie nim z pewnością stylowa i podkreślająca Twoje wdzięki bielizna erotyczna. Wbrew pozorom tego typu drobiazgi to nie tylko seksowne stringi, staniki lub pończochy. To także szereg innych ciekawych propozycji – choćby zmysłowe bodystocking.

Co to znaczy – bodystocking?

Nie wiesz co to znaczy bodystocking? Przeważnie ten rodzaj bielizny ma postać delikatnej siateczki, która opina cały korpus i nogi. Są wersje bardziej rozbudowane, gdzie siateczka ma bardziej drobne oczka, są też modele bardziej odsłaniające skórę. Istotną cechą bodystockingu w wersji erotycznej jest fakt, że zwykle stosuje się tam rozwiązanie open crotch. Trzeba przyznać, że to bardzo kusząca opcja dla większości Panów. Niektóre z wersji tego dodatku przypominają rysunkiem zmyślne tatuaże, i trzeba przyznać, że na skórze wyglądają szczególnie efektownie.

Różne rodzaje bodystocking

Ten rodzaj bielizny ma różne odmiany – te o wyraźnym nastawieniu erotycznym będą dużo mniej zabudowane. W ofercie niektórych sklepów, oferujących tego typu kobiecy asortyment można znaleźć nawet wersje z długim rękawem. Niektóre z propozycji mają wręcz postać ściśle opinającego całe ciało kombinezonu, wykonanego z materiału, który przypomina fakturą i połyskiem tkaniny, wykorzystywane do produkcji pończoch i rajstop.

Bodystocking dla odważnych kobiet występuje też w zróżnicowanej kolorystyce – podobnie do zwykłej, codziennej bielizny. Najczęściej można spotkać wersje czarne i czerwone, niekiedy pojawiają się także warianty białe i kremowe.

Wybierając dla siebie ten rodzaj bielizny erotycznej, dobrze jest dopasować kolor do naszej aktualnej karnacji i koloru włosów – czerń podkreśli jasny odcień skóry oraz blond włosy. Czarne bodystocking sprawdzi się także dobrze przy wszelkiego rodzaju rudościach.

Bielizna na noc poślubną

Wybór dostępnych rozmiarów i fasonów jest bardzo duży. Każda z nas będzie mogła znaleźć opcję odpowiednią właśnie dla siebie. Taki rodzaj bielizny erotycznej może być świetnym pomysłem, nie tylko na specjalną randkę, ale też na przykład jako pomysł na zmysłowe dopełnienie nocy poślubnej. Trzeba wtedy tylko zadbać o odpowiednią kolorystykę i (ewentualnie) o obecność dużej ilości koronek.

Dobry sposób na monotonię

Jeżeli zaś jesteśmy parą z dłuższym stażem, i zaczyna nam nieco doskwierać monotonia – warto zastanowić się wspólnie nad zakupem bielizny erotycznej. Może to być bardzo dobre rozwiązanie, które pomoże nieco urozmaicić nasze łóżkowe przygody. Tego typu dodatki będą szczególnie atrakcyjne dla mężczyzn – jak wiadomo Panowie zwracają uwagę przede wszystkim na wizualny aspekt rzeczywistości, czyli kolory, kształty i formę zewnętrzną. Dźwięki nie mają dla nich takiego znaczenia jak dla kobiet.

Niezależnie od naszej motywacji, tego, czy jesteśmy w dłużej trwającym związku, czy też chcemy zrobić niecodzienne wrażenie – bodystocking to wariant wart co najmniej starannego rozważenia. Ogromna różnorodność dostępnych obecnie na rynku modeli pozwoli (przy odrobinie cierpliwości) znaleźć wariant, w który będziemy prezentować się pierwszorzędnie, a zachwyt naszego mężczyzny będzie dla nas źródłem dodatkowej satysfakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ