Blue Café zagra na trasie Pasión de Buena Vista

Trasa koncertowa Pasión de Buena Vista zawita niebawem do sześciu polskich miast. W ostatniej chwili organizator poinformował, że gościem specjalnym trasy będzie zespół Blue Café. Podczas koncertów w Warszawie, Łodzi i Szczecinie zespoły Pasión de Buena Vista oraz Blue Café wspólnie wykonają utwór „Buena”. 

Źródło: materiały prasowe

Pasión de Buena Vista jest kultywatorem muzycznego dziedzictwa legendarnego Buena Vista Social Club. Większość członków zespołu wywodzi się z tych samych korzeni muzycznych, a niektórzy soliści (m.in. Sotto Victor-Antunez i Estanislao „Augusto” Blanco Zequeira) występowali na jednej scenie z Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos Gonzalesem oraz Compay’em Segundo. Ich występy to pełne pasji połączenie kubańskiego tańca, śpiewu i muzyki.  

Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasión de Buena Vista – to najczystszy kubański ogień – mówi choreograf Francisco Blanco Prada. 

 

Pasión de Buena Vista w Polsce to z pewnością nie lada gratka dla fanów muzyki i filmu Buena Vista Social Club. Tegoroczna trasa koncertowa wzbogacona została dodatkowo o specjalnego gościa – zespół Blue Cafe, który wraz z Pasión de Buena Vista wykona popularny utwór „Buena”. 

{youtube}iuODUm9MjKM|600|450|0|{/youtube}

Pasión de Buena Vista wystąpią 24.02 we Wrocławiu, 25.02 w Warszawie, 26.02 w Szczecinie, 27.02 w Łodzi, 28.02 w Krakowie i 29.02 w Katowicach. Zespół Blue Cafe zagra podczas koncertów w Warszawie, Łodzi i Szczecinie. 

__________________  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. 

Dodaj komentarz

598 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Wsparcie z Funduszu Wsparcia Kultury dla sektora kultury – alokacja 400mln zł

Fundusz Wsparcia Kultury ogłosił nabór wniosków o wsparcie dla sektora kultury 77.39.Z Wynajem i dzierżawa...