Beyonce nagrała płytę z… Jayem-Z? To ma być odpowiedź na plotki o ich związku!

Beyonce wraz Jayem-Z nagrała wspólną płytę, która już niedługo ujrzy światło dzienne? Takie rewelacje możemy przeczytać w serwisie Page Six. Czy nowy album stanie się odpowiedzią na plotki o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary?

Małżeńska odpowiedź na „Lemonade”?

Według serwisu Page six, Beyonce wspólnie z mężem Jayem-Z nagrała nowy album, który już niedługo pojawi się na Tidalu! Czy nowe utwory będą nawiązywały do „Lemonade”? Zagraniczni dziennikarze mówią, że wiele na to wskazuje! To dopiero byłaby sensacja! „Jay i Beyonce ani razu nie udzielili wywiadu, w którym odpowiedzieliby na pytania, jakie zaczęto im stawiać po Lemonade. Odpowiedź poprzez muzykę jest bardziej w ich stylu” – przekonuje serwis Page Six.

Drugie dno

Przypominamy, że w „Lemonade” fani cały czas doszukują się drugiego dna. W swoich piosenkach Beyonce śpiewa o licznych zdradach („czuję zdradę, ona jest w Twoim oddechu”) oraz używa mocnych sformułowań („żałuję dnia, w którym założyłam ten pierścionek”). Fani zastanawiają się, czy artystka, tworząc utwory inspirowała się swoim życiem i miała wtedy na myśli Jaya-Z. W mediach już nieraz mówiło się o jego bliskich kontaktach z innymi kobietami, a w „Lemonade” pada imię tajemniczej Becky, za którą podawało się już wiele znanych kobiet.

Kiedy powstała wspólna płyta?

„Niewiadomo, od jak dawna znana para pracowała nad wspólną płytą” – czytamy na stronie internetowej serwisu. Beyonce jest w trakcie swojej trasy koncertowej Formation World Tour, a Jay-Z również jest zajęty nowymi projektami i koncertami.

Idealny plan marketingowy?

Jednak wiele osób podejrzewa, że para wcale nie zamierza odpowiedzieć na „Lemonade”, a plotki o kryzysie w związku znanej pary są Beyonce i Jayowi po prostu na rękę, gdyż małżeński biznes przynosi wtedy jeszcze większe dochody.

Czy jednak sądzicie, że już niedługo usłyszymy nowe utwory Beyonce i Jaya? Nam trudno jest uwierzyć w te newsy, ale może gwiazdy znowu nas zaskoczą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ