Krzysztof Gojdź ocenia urodę Melanii Trump i Agaty Dudy

Krzysztof Gojdź ocenia urodę Melanii Trump i Agaty Dudy! Która bardziej mu się podoba?

Doktor Krzysztof Gojdź porównuje urodę Melanii Trump i Agaty Dudy. Obie reprezentują zupełnie inny styl. Która z nich bardziej podoba się polskiemu lekarzowi?

Krzysztof Gojdź ocenia urodę Melanii Trump i Agaty Dudy! Która bardziej mu się podoba?

Krzysztof Gojdź uważa, że zarówno Melania Trump,  jak i Agata Duda to dwie piękne kobiety. Jednak każda z nich zachwyca zupełnie innym stylem. Na jaki wizerunek postawiła żona prezydenta USA?

„Styl Melanii pasuje do takiej Amerykanki. On w ogóle robi się na taką Amerykankę. Musi mieć długie włosy, mocno wystające kości policzkowe. Najlepiej gdyby nie miała zmarszczek. Jest typową amerykańską pięknością. Co prawda jest Europejką” – mówił Krzysztof Gojdź w rozmowie z plotkiem.pl.

A jak ocenia urodę Agaty Dudy?

„Natomiast nasza Pani prezydentowa jest fajną, piękną, naturalną kobietą. Ma zmarszczki i dobrze, że ma zmarszczki. Naturalnie się starzeje. Nie korzysta z moich usług, ani z usług innego lekarza medycyny estetycznej. I fajnie! Pokazuje, że można w wieku 45 lat wyglądać młodo, fajnie, rześko. Ja kibicuję, żeby pani Agata Duda nie zmieniała się, żeby była taką Polką, którą my chcemy w Polsce oglądać, żeby nie robiła się na Amerykankę. Po prostu mieszka tutaj, wygląda jak większość Polek i tak trzymać” – mówił lekarz.

Czy Melania Trump poprawia urodę?

Nie da się ukryć, że 47-letnia Melania Trump korzystała z zabiegów medycyny estetycznej, gdyż absolutnie nie wygląda na swój wiek. Jednak lekarz twierdz, że żona prezydenta USA nadal wygląda naturalnie, więc nie przesadza z poprawianiem urody.

„W wieku prawie 50 lat kobieta ma już zmarszczki, obwisy skóry twarzy. U niej tego nie widać. Wiadomo, że poprawiała już urodę, ale uważam, że fajnie ją poprawiła, bo wygląda normalnie. Nie jest za bardzo naciągnięta, za bardzo nastrzyknięta. Na pewno te zmarszczki są wyprostowane, ale wszystko  w ramach normalnego wyglądu” – stwierdza Krzysztof Gojdź.

Która prezydentowa bardziej mu się podoba?

Uroda której z pań jest bliższa upodobaniom Krzysztofa Gojdzia? Mężczyzna na początku przyznaje, że bardziej podoba mu się olśniewająca Melania, jednak jest szczegół który mu u niej nie odpowiada.

„Jestem bardziej amerykański i faktycznie lubię patrzeć na Melanię, aczkolwiek ona bardzo mało się uśmiecha i to mnie w niej drażni, bo piękna kobieta to nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również to w jaki sposób się ona uśmiecha, to jak oczy się uśmiechają. Te oczy u Melanii są dosyć smutne. Agata Duda, bardzo dużo się uśmiecha, jest wesoła, jest przyjaźnie nastawiona do życia, do świata, więc myślę, że w Polsce podoba mi się Agata Duda, ale jak jestem w Stanach, to absolutnie Melania” – podsumowuje lekarz.

Zobaczcie, jak dzisiaj wyglądały Agata Duda i Melania Trump. Które stylizacje bardziej wam przypadły do gustu?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Dr Krzysztof Gojdź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem

Joanna Górska świętuje wygraną walkę z rakiem. Właśnie minął rok od zdiagnozowania nowotworu. Przez ten...