BenQ XL2420TX – monitor dla graczy

monitor benq - sporteuroFirma BenQ wprowadziła na polski rynek nowy monitor przeznaczony dla graczy. Po dużym sukcesie pierwszej generacji serii XL, BenQ ponownie podjął współpracę z legendami Counter-Strike. 

Korekcja czerni i czytelność obrazu

Słaba widoczność w ciemnych scenach – nawet najbardziej utalentowanych graczy – może kosztować przegraną. Technologia Korekcji silników czarnego koloru ma do zaoferowania niespotykany dotąd poziom kontroli i przejrzystości. Ciemne sceny są rozjaśnione bez prześwietlania jasnych obszarów w celu zachowania istotnych szczegółów, umożliwiając graczom dokładne zlokalizowanie ich przeciwników. W krytycznych momentach walki można szybko reagować w każdej sytuacji.

Przełącznik sterowania i nawigacji

Monitor XL2420TX jest wyposażony w charakterystyczny przełącznik S SWitch. Ma on trzy przyciski, co pozwala dostosować i zapisać ustawienia monitora do pracy, gry i rozrywki. Pokrętło przewijania umożliwia szybką zmianę ustawień OSD (On Screen Display czyli menu ekranowe) eliminując żmudny proces regulacji ustawień monitora. Płynne przełączanie pomiędzy ustawieniami monitora jest teraz tak proste jak 1-2-3.

Tryb Game Loader

BenQ udostępnia do pobrania specjalne ustawienia parametrów monitora używanych przez profesjonalnych graczy. myszka-sporteuroKażdy tryb jest specjalnie zestrojony, dzięki czemu każdy użytkownik ma dostęp do tych wyjątkowych ustawień profesjonalnych graczy. Mogą one być również zapisane na przełącznik S w celu szybkiego dostępu. Więcej zestawów predefiniowanych ustawień przygotowanych przez profesjonalnych graczy ukaże się już w niedalekiej przyszłości, dzięki czemu użytkownicy będą mieli stały dostęp do najnowszych ustawień w tym zakresie.  

Tryb FPS

Zaprogramowany przez legendarnych graczy tryb FPS daje optymalny odcień i jasność, kontrast, ostrość oraz odwzorowanie kolorów w grach FPS, dzięki czemu łatwo można wykryć przeciwników i śledzić ich każdy ruch, nawet w niewyraźnej sytuacji. Istnieją dwie wersje do tego specjalnego trybu:

  • FPS1 – tryb przeznaczony dla Counter-Strike 1.6;
  • FPS2 – tryb Counter-Strike Source.

Indywidualne ustawienia obrazu

Tryb Wyświetlania sprawia, że zmiany rozmiaru ekranu są tak proste i szybkie, jak naciśnięcie przycisku. Możliwe jest natychmiastowe przełączanie między trybem wyświetlania 17″ (4:3), 19″ (4:3), 19″W (16:9), 21.5″W (16:9), 22″W (16:10), 23″W (16:9), 24″W (16:9). Można również skorzystać z przycisku Inteligentnego Skalowania (Smart-Scaling), przeznaczonego dla graczy. Monitor pozwala zmienić rozmiar zawartości ekranu – adekwatnie do działania swojego awatara, tak by dokładnie odpowiadał oczekiwaniom wynikającym z potrzeb sterowania. Gwarantuje to dużą skuteczność w grze.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ