Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Trenerka fitness pokazała, jak wygląda po porodzie! Ania Lewandowska skomentowała zdjęcie!

Kasia Bigos, trenerka fitness, w styczniu tego roku urodziła córeczkę. Cztery tygodnie po porodzie wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Jedno ze zdjęć pokazała na Instagramie. Gwiazda pozuje w samej bieliźnie, a jej brzuch wcale nie jest płask oraz jędrny. Ma dla fanów ważne przesłanie! Zdjęcie skomentowała sama Anna Lewandowska! Co napisała?

Trenerka fitness pokazała, jak wygląda po porodzie! Ania Lewandowska skomentowała zdjęcie!

Kasia Bigos kilka tygodni temu urodziła córeczkę. Poród był dla niej bardzo trudnym doświadczeniem. Udało się siłami natury, ale nie obyło się bez komplikacji. Kilka tygodni później trenerka zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową, która wiele ją kosztowała. Gwiazda nigdy nie miała oponki na brzuchu. Jednak teraz wszystko się zmieniło. Mogła założyć luźne ubranie, które zakrywałoby jej kształty, ale tego nie zrobiła. Dlaczego? 

https://www.instagram.com/p/BgR5wnFj0eT/?taken-by=kasia_bigos_trenerka

– Nie będę oszukiwac! Ta sesja wiele mnie kosztowała. Nigdy nie miałam oponki na brzuchu. Moje ciało przez większość życia było FIT przez duże „F”.

Kto śledzi mojego bloga, wie jak wyglądała moja ciąża i jak trudny był dla mnie poród oraz połóg! Na zdjęciu w jego trakcie – 4 tygodnie po porodzie.

I czekałam na pokazanie tego mojego brzucha aż ruszy kampania FAKE OFF by @dominikacuda @cudaphoto

Czemu? Czemu nie zakryłam go pod luźnym ciuchem czekając do powrotu do pełnej formy? Bo bym was zwyczajnie oszukała.

Są kobiety, które po porodzie już po chwili wyglądają jak milion dolcow. Ja też takie znam! Ale wierzcie mi na słowo – każdy jest inny I nie powinniśmy się z nikim porównywać. Mój przekaz jest prosty – dajmy mamom czas! – podsumowała Kasia Bigos pod zdjęciem.

Każde ciało jest inne

Fotografię skomentowała nawet Anna Lewandowska! Przypominamy, że żona piłkarza bardzo szybko doszła do formy i sylwetki sprzed ciąży. O jej płaskim brzuchu mówiła cała Polska. Jak skomentowała wpis koleżanki?

„Zawsze podkreślam, że ciało każdej z nas jest inne. Proponuję z większą dokładnością wczytywać się w posty 😉 A Kaśka jest wielka! Świetnie to ujęła! Kaśka! Piękne zdjęcie!” – napisała Ania Lewandowska pod zdjęciem Kasi Bigos na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ