Rażąca wpadka w "Belle Epoque"

Rażąca wpadka w „Belle Epoque”? Przeczytajcie, jak odpowiada TVN!

Za nami pierwszy odcinek kostiumowo-kryminalnego serialu „Belle Epoque”, którego akcja toczy się w 1905 roku w Krakowie w okresie „pięknej epoki”. Najnowsza produkcja TVN realizowana jest z wielkim rozmachem. Jednak tutaj też zdarzają się wpadki, które nie umykają uwadze widzów. Przeczytajcie, jak stacja odpowiada na komentarze dotyczące „wpadki” z sygnalizacją świetlną…

Rażąca wpadka w „Belle Epoque”? Przeczytajcie, jak odpowiada TVN!

Pierwszy odcinek „Belle Epoque” spotkał się z dużą krytyką. Mimo, że jest to najdroższy serial w historii rodzimej telewizji, to widzowie mają mu wiele do zarzucenia. Żadna wpadka nie ujdzie ich uwadze. Po pierwszym odcinku pojawiły się komentarze o domniemanej sygnalizacji świetlnej, którą widzieliśmy w jednej ze scen. Przypominamy, że akcja serialu rozgrywa się w 1905 roku, a sygnalizacja świetlna pojawiała się w naszym kraju dopiero w 1926 roku… Jak komentuje to TVN?

„W wielu komentarzach na pojawiały się pytania o sygnalizację świetlną ?? Odpowiadamy: Było to ówczesne oświetlenie dorożki ? Cieszymy się, że z taką uwagą i zaangażowaniem oglądacie nasz serial. Dziękujemy za wszystkie komentarze ? #belleepoque #belleepoquetvn #tvn #tvnpl #tvshow #tvseries #follow” – czytamy na Instagramie serialu.

https://www.instagram.com/p/BQlHD2xlLm6/?taken-by=belleepoquetvn

„No właśnie na sygnalizacje mi to nie wyglądało;)”,

„Czekałam na to wyjaśnienie, ponieważ, oglądając wczoraj pierwszy odcinek też myślałam, że to sygnalizacja, ale potem dokładniej się przyjrzałam???” – komentowali nagranie internauci.

Co jeszcze wypatrzyli widzowie?

Widzowie cały czas są czujni. Co jeszcze im się nie zgadzało?

„W scenie bójki typek zrzuca na Małaszyńskiego donicę. Szkoda, że była plastikowa, jak w tamtym czasie nie było plastiku”,

„A jeszcze plastikowe doniczki no i żaluzje ;)”,

„Pierwsze co mnie zdziwiło że obraz jest taki nie na tamte czasy, powinien być ponury, stary…”,

„A co z asfaltem?” – czytamy na fanpage serialu.

Sprzeczne opinie

Czy serial podbił serca widzów? Zdania są podzielone. Niektórzy chwalą grę aktorów. Uważają nawet, że nie było w Polsce lepszego serialu. Inni natomiast twierdzą, że produkcja jest kolejną klapą stacji TVN.

„Świetny serial! Nie zgadzam sie z negatywnymy komentarzami ? wszystko jak najbardziej na plus! Czegos takiego jeszcze nie bylo w tv! Bede ogladala, bo warto! A ludziom nigdy nie dogodzisz”

„Serial wspanialy. Lepszego nie ma. Ale to wszystko przez dobrze dobranych aktorów”

„Przereklamowany kolejna klapa tvn”

„Gniot. slabo. nie wciaga?” – piszą internaci.

Oglądaliście pierwszy odcinek „Belle Epoque”? Jak wam się podobał?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/belleepoquetvn

1 KOMENTARZ

  1. A co z asfaltem na ulicy? W początkowych scenach, kiedy główny bohater idzie ulicą rażąca jest nawierzchnia ulicy i odrestaurowane, białe kamienice… jakoś to mi nie pasuje do początku XX wieku…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ