Film o Ewie Farnej

Będzie film o Ewie Farnej! Kiedy premiera?

Ewa Farna w tym roku świętuje dziesięciolecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji gwiazda przygotowuje dla swoich fanów nie tylko wielkie show, ale również film dokumentalny o niej samej! Kiedy odbędzie się premiera?

Film o Ewie Farnej

Skazana na busa?

Ewa Farna już kilka tygodni temu pod zdjęciem z busa napisała: Juz wiem jak sie bedzie nazywal moj film-dokument. „Skazana na busa!”. Jednak wtedy nikt jej słów nie brał na poważnie.

Prezent dla fanów na dzięsięciolecie

Teraz piosenkarka pochwaliła się na Instagramie, że naprawdę powstaje o niej film! Produkcja ujrzy światło dzienne już w przyszłym roku. Dokument będzie zawierał sceny pokazujące przygotowania do jubileuszowego koncertu oraz dowiemy się, jak wyglądało dzieciństwo artystki spędzone na scenie. Film zostanie nakręcony w języku czeskim, ale nie martwmy się, bo będą polskie napisy.

„Moi drodzy, z powodu swietowania 10lat na czeskiej scenie muzycznej, przygotowywany jest dokument pokazujacy ponad rok przygotowan do megakoncertu oraz dziecinstwo Ewy spedzone na scenie. Dokument ten będzie zawierał polskie napisy a ukaże się po Nowym roku” – napisała Farna na Instagramie.

Wokalistka opublikowała również zdjecie. Czyżby to był kadr z filmu?

Dokument o Ewie Farnej

Fani są zachwyceni pomysłem piosenkarki.

Świetnie, to czekamy!”,

„Nie umiem się doczekac jupii” – czytamy na profilu gwiazdy.

Czy też nie możecie doczekać się premiery filmu?


Źródło zdjęć: www.instagram.com/ewa_farna93

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ