Dzisiaj finał "Tańca z gwiazdami"

Beata Tadla chciała zrezygnować z „Tańca z gwiazdami”! Co ją powstrzymało?

Beata Tadla jest jedną z największych gwiazd tanecznego show. Jurorzy zgodnie podkreślają, że w ostatnim czasie zrobiła bardzo duże postępy. Dziennikarka stacji Nowa TV jednak przyznaje, że po pierwszym odcinku chciała zrezygnować z udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Jednak nie zrobiła tego. Co ją powstrzymało?  

Beata Tadla chciała zrezygnować z „Tańca z gwiazdami”! Co ją powstrzymało?

Beata Tadla bardzo dobrze radzi sobie w „Tańcu z gwiazdami”. Dziennikarka ma wiernych fanów, którzy oddają na nią wiele głosów. Jurorzy nie szczędzą jej dobrych ocen, a także często podkreślają, jak duże postępy zrobiła. Jednak okazuje się, że Beata Tadla również miała kryzys. Rozstała się z Jarosławem Kretem. Nie chciała być oceniania przez pryzmat swoich osobistych doświadczeń, dlatego myślała o rezygnacji z show. Jednak nie chciała wycofać się ze względu na swojego tanecznego partnera, Janka Klimenta. Mężczyzna nie tylko uczył ją tańczyć, ale również bardzo jej pomagał.

„Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu w programie. Nie chciałam być oceniania przez pryzmat moich osobistych doświadczeń. Z drugiej strony taki ruch byłby krzywdzący dla Janka, który od samego początku był dla mnie wsparciem i źródłem tanecznych inspiracji – zdradza Beata Tadla. 

Radość i łzy

Dziennikarka jest zaskoczona tym, że jej tańce wywołały wśród widzów tak wiele emocji. Fani w listach pisali, że nie obyło się bez łez. Nie brakło wzruszenia i radości. To niezwykłe doświadczenie dla Beaty Tadli. 

“Nie spodziewałam się, że taniec może wywoływać wśród widzów takie emocje, a czytam o nich w  listach, które otrzymałam. Były tam i radość i wzruszenie i łzy. Prócz wyrazów wsparcia i sympatii to właśnie ten fakt jest dla mnie największą nagrodą za udział w programie” – mówi Beata Tadla.

Finał “Tańca z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. W ostatnim odcinku Beata Tadla i Jan Kliment zmierzą się z Katarzyną Dziurską i Tomkiem Barańskim. Która para zdobędzie Kryształową Kulę?  Tego dowiemy się już w najbliższy piątek! Za kogo trzymacie kciuki?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/beatatadla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...