Dzisiaj finał "Tańca z gwiazdami"

Beata Tadla chciała zrezygnować z „Tańca z gwiazdami”! Co ją powstrzymało?

Beata Tadla jest jedną z największych gwiazd tanecznego show. Jurorzy zgodnie podkreślają, że w ostatnim czasie zrobiła bardzo duże postępy. Dziennikarka stacji Nowa TV jednak przyznaje, że po pierwszym odcinku chciała zrezygnować z udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Jednak nie zrobiła tego. Co ją powstrzymało?  

Beata Tadla chciała zrezygnować z „Tańca z gwiazdami”! Co ją powstrzymało?

Beata Tadla bardzo dobrze radzi sobie w „Tańcu z gwiazdami”. Dziennikarka ma wiernych fanów, którzy oddają na nią wiele głosów. Jurorzy nie szczędzą jej dobrych ocen, a także często podkreślają, jak duże postępy zrobiła. Jednak okazuje się, że Beata Tadla również miała kryzys. Rozstała się z Jarosławem Kretem. Nie chciała być oceniania przez pryzmat swoich osobistych doświadczeń, dlatego myślała o rezygnacji z show. Jednak nie chciała wycofać się ze względu na swojego tanecznego partnera, Janka Klimenta. Mężczyzna nie tylko uczył ją tańczyć, ale również bardzo jej pomagał.

https://www.instagram.com/p/Bice3qxBwrH/?taken-by=beatatadla

„Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu w programie. Nie chciałam być oceniania przez pryzmat moich osobistych doświadczeń. Z drugiej strony taki ruch byłby krzywdzący dla Janka, który od samego początku był dla mnie wsparciem i źródłem tanecznych inspiracji – zdradza Beata Tadla. 

Radość i łzy

Dziennikarka jest zaskoczona tym, że jej tańce wywołały wśród widzów tak wiele emocji. Fani w listach pisali, że nie obyło się bez łez. Nie brakło wzruszenia i radości. To niezwykłe doświadczenie dla Beaty Tadli. 

„Nie spodziewałam się, że taniec może wywoływać wśród widzów takie emocje, a czytam o nich w  listach, które otrzymałam. Były tam i radość i wzruszenie i łzy. Prócz wyrazów wsparcia i sympatii to właśnie ten fakt jest dla mnie największą nagrodą za udział w programie” – mówi Beata Tadla.

Finał „Tańca z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. W ostatnim odcinku Beata Tadla i Jan Kliment zmierzą się z Katarzyną Dziurską i Tomkiem Barańskim. Która para zdobędzie Kryształową Kulę?  Tego dowiemy się już w najbliższy piątek! Za kogo trzymacie kciuki?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/beatatadla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ