Barbara Kurdej-Szatan o ciąży w świetle reflektorów

Barbara Kurdej-Szatan o ciąży w świetle reflektorów

Nie wszyscy pamiętają, że Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w show „X-Factor”, gdzie z zespołem Soul City zajęła piąte miejsce. Gwiazda była wtedy w ciąży. Jak wtedy dała radę wszystko pogodzić?

Barbara Kurdej-Szatan o ciąży w świetle reflektorów

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Gwiazda z powodzeniem gra w „M jak miłość”, angażuje się również w „The Voice of Poland”. Jednak nie wszyscy pamiętają, że artystka najpierw zaistniała w talent show „X-Factor”. Barbara Kurdej-Szatan była wtedy w zaawansowanej ciąży. To był dla niej bardzo stresujący czas.

„Jak przypominam sobie ten czas, to kompletnie nie wiem, jak dałam radę. Generalnie mam tak, że żyję z dnia na dzień, nie zamartwiam się na zapas i wtedy tak też było. Macierzyństwo przyszło mi naturalnie, wiem, że było dużo nerwów, było to ogromne obciążenie” – wyznała aktorka w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/Bt_Wl9zHsER/

Aktorka następną ciążę chciałaby przeżyć spokojniej.

 „Myślę, że jak będę miała kolejne dziecko, to wolałabym spokojniej przeżyć te pierwsze miesiące, aczkolwiek daliśmy radę, nic złego się nie wydarzyło” – mówiła gwiazda.

Jednak gwiazda “W rytmie serca” od kilku lat zmaga się z boreliozą. Osoby, które borykają się z tą chorobą nie powinny zachodzić w ciążę, więc warto przemyśleć plany związane z ponownym macierzyństwem. Jak teraz czuje się aktorka? Czy choroba jej dokucza?

“W ogóle o niej nie myślę i nawet nie odczuwam specjalnie. Robiłam jakiś czas temu badanie kontrolne, bo w różnych laboratoriach podają inaczej wyniki i wyszło, że ona nadal, niestety, jest. Po prostu dobrze się czuję, więc pewnie jest uśpiona. Na razie jest OK. Miałam tyle pracy, były święta, kompletnie o tym zapomniałam. Ale muszę zrobić szczegółowe badania” – wyznała Barbara Kurdej-Szatan.

https://www.instagram.com/p/Btgr0Pln8ti/

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ