apple

Apple TV+, czyli nowość od Apple już niedługo na polskim rynku

W minioną środę odbyła się konferencja firmy Apple. Oprócz nowinek i kolejnych flagowców zapowiedziano start nowego serwisu VOD. Apple TV+ ruszy wraz z początkiem listopada. Podano cenę usługi.

Na konferencji jednej z najlepiej zarabiających firm na świecie zaprezentowano nowości, które już niedługo pojawią się na rynku. Zapowiedziano nową wersję iPada, piątą wersję zegarka Apple Watch, a także iPhone’a 11 i iPhone’a 11 Pro. Na liście nowości znalazł się także serwis Apple TV+.

Konkurencyjny serwis = konkurencyjna cena?

 Apple TV+ to konkurent dla popularnych serwisów m.in. dla Netflixa czy HBO GO. Producenci dopasowali cenę za miesiąc użytkowania do wartości rynkowych. Serwis wyceniono na 24,99 zł miesięcznie. Dodatkowo, wszyscy klienci, którzy zakupią nowego iPada, iPhone’a lub Macbooka dostaną roczny dostęp do serwisu całkowicie za darmo.

Produkcje, które warto obejrzeć

Producenci zapowiadają nie tylko możliwość obejrzenia znanych i lubianych produkcji, lecz także produkcje dostępne wyłącznie w serwisie Apple TV+. Oryginalne produkcje już teraz są bardzo promowane. Za niespełna miesiąc zobaczymy m.in. dwa ciekawie zapowiadające się seriale: „See” z gatunku sci-fi, w którym główną rolę zagra Jason Momoa oraz „The Morning Show” z Jennifer Aniston. Przygotowano także coś dla najmłodszych widzów – serial „Helpsters” autorstwa twórców „Ulicy Sezamkowej”.

Gra warta świeczki?

Konferencja firmy Apple jak co roku była głośnym wydarzeniem. Nie tylko ze względu na popularność firmy, lecz także na skrajne opinie wywołane prezentacją nowości. Głosy są różne. Na pytanie czy warto zainwestować w nowe flagowce nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Pogląd, że tę firmę albo się kocha, albo nienawidzić wydaje się prawdziwy.

Źródło zdjęć: pixabay.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ