Barack Obama w programie Beara Gryllsa

Już wkrótce ruszy nowy sezon programu „Running Wild with Bear Grylls”. Każdy odcinek tej popularnej serii przyciąga przed ekrany miliony osób, które ciekawe są sposobów, jakie legenda survivalu ma na przetrwanie w ekstremalnych warunkach. Gośćmi, których Grylls zabrał już w dzicz byli m.in. Ben Stiller, Zac Effron i Kate Winslet. W najnowszym sezonie producenci programu przygotowali niezwykłą niespodziankę – w odcinku specjalnym pojawi się urzędujący prezydent Stanów Zjednoczonych.

Fot. Instagram/whitehouse, źródło: materiały prasowe

Program „Running Wild with Bear Grylls” produkowany jest od 2014 roku przez stację NBC. Obecnie startuje emisja drugiego sezonu. Odcinek specjalny z udziałem Baraca Obamy kręcono na początku września na Alasce. Emisja odcinka z amerykańskim prezydentem w roli głównej planowana jest jeszcze w tym roku.

Fot. Instagram/whitehouse, źródło: materiały prasowe

Bear Grylls, a właściwie Edward Michael Grylls, zanim zadebiutował na srebrnym ekranie, służył w brytyjskich służbach SAS. W wieku 23 lat zdobył Mount Everest, następnie przeszedł zamarznięte Morze Arktyczne, przeleciał lotnią nad najwyższym szczytem planety oraz pobił rekord Guinessa w najdłużej trwającym lataniu w tunelu aerodynamicznym. Oprócz telewizyjnego show ma na swoim koncie kilka bestselerowych publikacji, m.in. „Kurz, pot i łzy. Autobiografia”.

_______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ