ASK Proxima – projektory krótkoogniskowe

projektor duze sporteuroProjektory marki ASK Proxima pojawiły się na polskim rynku zaledwie kilka miesięcy temu. Pomimo tak niedawnego debiutu urządzenia te stały się bardzo popularne i zyskały grono zadowolonych użytkowników. Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego ASK Proxima proponuje dwa ultrakrótkoogniskowe projektory, które znakomicie sprawdzą się w połączeniu z tablicą interaktywną.

ASK Proxima US1275 i US1275W zapewniają obraz o bardzo dużej przekątnej z niezwykle bliskiej odległości od ekranu. Dzięki temu światło lampy nie oślepia osoby stojącej twarzą do klasy, a cień przy korzystaniu z tablicy interaktywnej praktycznie nie istnieje.

Projektory wykonano w technologii 3LCD. Model US1275 oferuje rozdzielczość XGA (1.024 x 768), model US1275 rozdzielczość WXGA (1.280 x 800). Obraz o wielkości 80” uzyskamy z odległości zaledwie 14cm (odległość pomiędzy krawędzią obudowy a tablicą). Bardzo satysfakcjonująca okaże się też ilość złącz, w tym aż dwa złącza HDMI i dwa złącza VGA, a także wejścia i wyjścia audio, oraz głośnik o mocy 10W. Urządzeniami można zarządzać przez sieć, są wyposażone w blokadę kodem PIN, a przy projekcji sufitowej oferują automatyczny obrót obrazu.

Kolejną zaletą jest lampa o długiej żywotności – do 6.000h w trybie ECO (4.000h w trybie Standard). Wszystkie produkty objęte są 3-letnią gwarancją na projektor oraz roczną (lub wynoszącą max. 600h) na lampę projekcyjną.

„Modelami US1275 i US1275W ASK Proxima chce zaznaczyć swoją obecność na rynku projektorów przeznaczonych do niewielkich sal konferencyjnych oraz idealnych do współpracy z tablicą interaktywną – mówi Jan Bosek z firmy ViDiS S.A., dystrybutora projektorów ASK Proxima w Polsce. – Użytkownicy na pewno docenią wysokiej klasy obiektyw, długą żywotność lampy i aż dwa złącza HDMI – wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.”

ASK Proxima US1275 jest dostępny w cenie detalicznej brutto 4 399 PLN z VAT, zaś US1275W – 4 799 PLN z VAT. Biorąc pod uwagę połączenie wysokich parametrów projekcji i bardzo dobrej optyki z dużą ilością złącz można te ceny uznać za bardzo atrakcyjne.

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ