Dlaczego córka Lewandowskich ma na imię Klara

Dlaczego córka Lewandowskich ma na imię Klara? To wyjaśnia wiele!

Wczoraj, 4 maja, Anna Lewandowska urodziła swoje pierwsze dziecko. Radosną nowinę przekazał szczęśliwy tata. Piłkarz zdradził, że córeczka ma na imię Klara. Dlaczego para zdecydowała się na to imię?

Wspaniała nowina

Radosna nowina obiegła już cały świat! Wczoraj, 4 maja, żona Roberta Lewandowskiego urodziła pierwsze dziecko. Szczęśliwy piłkarz podzielił się dobrą informacją na Facebooku i Instagramie.

„Dzisiaj zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami Klary! Dziękuję mojej dzielnej żonie Anna Lewandowska za wytrwałość. Dumny Tata” – napisał sportowiec.

https://www.instagram.com/p/BTqu1wAFf-5/?taken-by=_rl9

Dlaczego córka Lewandowskich ma na imię Klara?

A właściwie dlaczego Ania i Robert Lewandowscy wybrali takie imię dla swojej córeczki?

„Żeby to zrozumieć, warto przeanalizować kolejne litery w tym imieniu. KL to inicjały ojca Roberta – Krzysztofa Lewandowskiego. A to oczywiście Anna, a R – Robert” – podaje „Super Express”.

Ważne wspomnienia

Przypominamy, że tata sportowca zmarł, gdy piłkarz miał 17 lat. Krzysztof Lewandowski, judoka, zachorował na nowotwór. Bezpośrednią przyczyną śmierci 49-latka był wylew. Od samego początku bardzo wspierał syna.

„Miałem 16-17 lat. Tata miał problemy z sercem, dopóki się ruszał wszystko było w porządku, potem się zaniedbał, musiał brać leki, ale raz zapomniał i okazało się, że nie ma go z nami” – wspominał piłkarz.

Dlaczego Lewandowski ma na imię Robert?

Po śmierci ojca sportowiec szybko musiał dorosnąć. Piłkarz zdradził też kiedyś, dlaczego tata dał mu na imię właśnie Robert.

„Po jego śmierci szybko musiałem stać się dorosły. Zawsze wiedział, że będę grał za granicą. Mówił, że dlatego dał mi na imię Robert, aby nikt nie mylił mojego imienia. Wielokrotnie żałowałem, że z nim o czymś nie porozmawiałem, że mu czegoś nie powiedziałem. Najbardziej żałuję, że nie zobaczył mojego pierwszego meczu w seniorach i że nie może być na moich meczach na żywo. Mam nadzieję jednak, że patrzy na mnie z góry i mi pomaga w tym wszystkim. Wierzę w to. I wiem, że te spojrzenia z góry są i czuwa nade mną” – mówił Robert Lewandowski w programie Magdy Mołek „W roli głównej”.

Czy też uważacie, że Lewandowscy dali córce imię Klara, aby uczcić zmarłego tatę Roberta?

—————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ