Anna Wendzikowska w zaawansowanej ciąży

Anna Wendzikowska (37 l.) już niebawem kolejny raz zostanie mamą. Gwiazda już nie może się doczekać, aż jej maleństwo pojawi się na świecie. 

Anna Wendzikowska to jedna z tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie pojawia się mnóstwo zdjęć. Nie brakuje zarówno fotografii z pracy, jak i tych prywatnych. Ostatnio dziennikarka pokazuje zdjęcia, na których podkreśla swój rosnący, ciążowy brzuszek. Przypomnijmy, że Anna Wendzikowska spodziewa się swojego drugiego dziecka. Już niedługo na świecie pojawi się owoc miłości dziennikarki i jej ukochanego Jana Bazyla.

Anna Wendzikowska do tej pory wychowywała córkę Kornelię, którą ma ze związku z Patrykiem Ignaczakiem. Teraz prezenterka oczekuje narodzin kolejnego potomka. Sama zainteresowana wciąż nie potwierdziła, jakiej płci urodzi się maleństwo. Jak widać po najnowszym zdjęciu Wendzikowskiej, dziecko lada moment pojawi się na świecie.

Anna Wendzikowska to aktorka, a także dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Jest korespondentką programu “Dzień dobry TVN”. Od wielu lat Anna Wendzikowska przeprowadza wywiady z największymi sławami Hollywood. Napisała nawet na ten temat książkę. Wendzikowska zagrała również w serialu “M jak miłość”. Ma 37 lat.

fot. kadr z wideo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2273 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Julia Wieniawa wypoczywa na Sycylii w mocno wyciętym kostiumie

Julia Wieniawa postawiła nieco odpocząć od codziennego zgiełku i wybrała się na wakacje na malowniczą...