Julia Wieniawa o ślubie Dody

Julia Wieniawa o relacji ze swoją mamą: „Potrafimy się pozabijać w kłótni, ale…”

Julia Wieniawa jest jedną z najgorętszych młodych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka zdradziła, że mama jest jej menadżerką. Wszystkie ważne projekty realizują wspólnie. Jednak obie mają podobne charaktery, więc często dochodzi między nimi do kłótni! Co mówi gwiazda o swojej relacji z mamą?

Z rodziną najlepiej

O Julii Wieniawie jest coraz głośniej w mediach. Aktorka zdobyła popularność dzięki roli w serialu komediowym „Rodzinka.pl”. Szybko okazało się, że dziewczyna nie tylko umie grać, ale również ma talent wokalny. Obecnie jest jedną z najgorętszych młodych postaci polskiego show-biznesu. Okazuje się, że opiekę nad karierą artystki do zawsze sprawuje jej mama. Wspólnie zajmują się projektami social mediowymi oraz kampaniami reklamowymi. Mama gwiazdy nie pochodzi ze świata show-biznesu, dlatego z dystansem podchodzi do popularności córki.

„Moja mama mi we wszystkim pomaga. Od zawsze, na zawsze. Robimy razem wszystkie projekty social mediowe i kampanie reklamowe. Wszystkie te najważniejsze zrobiłam właśnie z mamą. Zawsze mama trzymała pieczę nad umowami, nad wszystkimi formalnymi rzeczami ponieważ ona ma bardzo obiektywny stosunek do show-biznesu. Sama z niego nie pochodzi, ona jest agentką nieruchomości. Zawsze biorę ją na wszystkie spotkania- zdradziła Julia Wieniawa w rozmowie z Faktem.

Julia Wieniawa o relacji ze swoją mamą: „Potrafimy się pozabijać w kłótni, ale…”

Jak wygląda relacja mamy i córki? Panie tworzą bardzo zgrany duet, jednak jeśli obie mają inne cele, to dochodzi między nimi do ostrych spięć. Jednak Julia Wieniawa zastrzega, że nie potrafi się gniewać na swoją mamę dłużej niż pięć minut.

Jesteśmy świetnym teamem jak pracujemy nad czymś, jak mamy ten sam cel. Ale jak mamy odrębne cele ,mamy tak podobny charakter, że potrafimy się pozabijać w kłótni. Więc to jest taka bardzo burzliwa relacja, ale nigdy nie obraziłam się na mamę na więcej niż pięć minut- zdradziła Julia Wieniawa.

Taka mama to skarb. Julii Wieniawie oraz jej mamie życzymy wielu wspólnych sukcesów!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/juliawieniawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ