Edyta Górniak złożyła wzruszające życzenia urodzinowe swojej mamie

Edyta Górniak złożyła wzruszające życzenia urodzinowe swojej mamie! Czego jej życzy?

Mama Edyty Górniak obchodzi urodziny. Z tej okazji piosenkarka złożyła na Facebooku Grażynie Górniak-Jasik wzruszające życzenia. Czego życzy swojej ukochanej mamie?

Edyta Górniak złożyła wzruszające życzenia urodzinowe swojej mamie

Pani Grażyna Górniak-Jasik obchodzi dzisiaj swoje 66. urodziny. Edyta Górniak postanowiła podzielić się z fanami tą radosną informacją. Gwiazda na Facebooku opublikowała wzruszający wpis, w którym dziękuje swojej mamie oraz życzy jej wszystkiego najlepszego. Kiedyś między piosenkarką a jej mamą dochodziło do konfliktów, ale teraz mają ze sobą fantastyczne relacje.

„Mamuniu ??? Niech wszyscy wiedzà, że dziś sà Twoje piękne urodziny ❗❗❤❤

Kocham najmocniej I DZIÈKUJÈ, że podarowałaś mi bezcenne Życie i pozwoliłaś podążać za pasją.

Ja 44, Ty 66 wiosen. Co za piękne cyfry ?❗

Niech płynà dziś do Ciebie słowa dobroci i Miłości. Przytulamy Ciè najmocniej !

All & ja ❤️” – napisała Edyta Górniak na Facebooku.

Dobrze, że się odnalazły

Fani również przyłączyli się do życzeń.

„Najszczersze życzenia dla Mamy za urodzenie i wychowanie takiej Gwiazdy <3 Jakkolwiek ciężko nie było dziś jesteś Edi tam, gdzie jesteś i Mama na pewno się do tego przyczyniła- chociażby pozwoleniem we wczesnym wieku na wyjazd do Warszawy- jak to kiedyś mówiłaś. <3 <3”,

„Serdeczne pozdrowienia dla Mamy i uściski dla Was”,

„Cudownie że się odnalazłyście <3 Buziaki dla Was wszystkich :)”,

Edi Najlepsze życzenia dla Mamy, dużo zdrowia przede wszystkim, bo ono jest najważniejsze przy obecnym tempie życia, radości, uśmiechu, słońca, pogody ducha, a także miłości od najbliższych sercu, ukochanych osób! Moc buziaków ?????❤” – komentowali internauci.

Wszystko dzięki modlitwie

 Artystka uważa, że dzięki modlitwie była w stanie prawdziwie przebaczyć swojej mamie.

„Odnalazłam mamę dzięki modlitwie. Znalazłam ten poziom miłości Bożej, który pozwolił mi wszystko w końcu prawdziwie wybaczyć. Moja mama przeszła ogromną metamorfozę. Teraz mamy taką więź, której nigdy nie miałyśmy. Dopiero teraz jak mam 44 lata, mogę się z tego cieszyć. Moja mama jest teraz taka silna, mądra, dobra, wrażliwa. Prawie codziennie rozmawiamy przez Skype. Dzięki temu nie czujemy dzielącej nas odległości” – niedawno wyznała Edyta Górniak w rozmowie z „Faktem”.

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Edyta Górniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ