Anna Mucha okradziona na wakacjach

Anna Mucha okradziona na wakacjach! Jak to się skończyło?

Anna Mucha odpoczywa z rodziną na wakacjach. Jednak nie obyło się bez przykrych niespodzianek. Gwiazda została okradziona! Jak to się skończyło?

Anna Mucha okradziona na wakacjach

Anna Mucha zaraz po świętach Bożego Narodzenia wyjechała z rodziną na wakacje do ciepłych krajów. Aktorka nie zapomina o swoich fanach. Na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia z rajskiego wypoczynku. Aktorka relaksuje się, wolne dni spędza przede wszystkim na plaży. Jednak miała miejsce nieprzyjemna sytuacja, która zakłóciła jej spokój. Okazało się, że gwiazda została okradziona! Na szczęście wszystko jest już na dobrej drodze. Gwiazda nie zdradziła, co jej zginęło, mamy nadzieję, że nie było to nic wartościowego. Aktorka rąbka tajemnicy o zdarzeniu uchyliła w swoim ostatnim wpisie!

„#rajutracony, przyznaje, mielismy pewne klopoty w raju, lacznie ze zlodziejami ??? ale wszystko jest juz na najlepszej drodze. Calujemy ? ps. slonce wyszlo zza chmur !” – napisała Anna Mucha.

Czy też zdarzyła wam się podobna sytuacja na wakacjach?

Udane wakacje

Nie da się ukryć, że mimo wszystko odpoczynek bardzo służy aktorce. Gwiazda chętnie publikuje swoje selfie, niektóre fotki są nawet bez makijażu, a piegi, które powstały pod wpływem słońca, tylko dodają jej uroku.

https://www.instagram.com/p/BObqMovgYIN/?taken-by=taannamucha

„Jest Pani piękną kobietą! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! ?”,

„kocham takie zdjęcia- naturalne, dziewczęce i kipiące szczęściem ?”,

„Lubię to zdjęcie, jest wyjątkowe, inne, Ty taka promienna, piękna?? mam takie swoje przekonanie, że miejsca mają moc i mega wpływ na nas… Cudowności w tym Nowym Roku?”,

„Najpiękniejsza polska aktorka!” –  piszą fani.

Mamy nadzieję, że nic nie zakłóci dalszych wakacji, a przygoda ze złodziejami będzie jedynym niemiłym wspomnieniem z odpoczynku w „raju”.

——————————————————-

Źródło zdjęć:  www.instagram.com/ taannamucha/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ