Sara Boruc

Co robią WAGs, gdy piłkarze przygotowują się do ćwierćfinału? Już wszystko wiemy!

Mecz Polaków o historyczny awans do półfinału Euro 2016 już tuż, tuż! Nasi piłkarze sumiennie przygotowują się do tego wydarzenia, a co robią w tym czasie ich ukochane? My już wiemy! Zobaczcie!

Sara Boruc

Ćwiczą

Nie od dziś wiadomo, że nasze WAGs bardzo dbają o sylwetkę. Oczywiście przewodniczy im w tym Ania Lewandowska, która już na zgrupowaniu w Juracie zorganizowała wspólny trening dla ukochanych naszych zawodników. Również we Francji dziewczyny nie odpuszczają i intensywnie pracują nad swoim ciałem. Sara Boruc niedawno wyznała, że codziennie ćwiczy, ale pozwala sobie czasami na bardziej kaloryczne danie. „Jemy zdrowo, ale nie wpadliśmy w szał 'bez glutenu i laktozy’. Wybieramy to, co nam smakuje. Czasem czekoladę, czasem pizzę, czasem hamburgera. Codziennie ćwiczę, ponieważ nie chcę sobie wszystkiego odmawiać i jeść rzeczy, które mi nie smakują. Lepiej jest ćwiczyć” – przekonywała żona Artura Boruca. Zastanawiacie się, kim jest ten przystojniak, który towarzyszy ukochanym polskich piłkarzy? Tajemnica rozwiązana! Ręce, które leczą naszych piłkarzy!

Spędzają czas z najbliższymi

Adam Nawałka dobrze wie, że piłkarze muszą mieć czas na relaks ze swoimi rodzinami. Nie od dziś wiadomo, że za sukcesami sportowców zazwyczaj „stoją” ich kobiety. Panie trenerze, tak trzymać! Maja Grosicka na pewno cieszy się, że może spędzać czas z rodzicami.

Dominika Kamil i Maja Grosiccy

Sara i Artur Borucowie

Prowadzą biznes                               

Ania Lewandowska właśnie wprowadziła na rynek nowe batony, które pełne są dobrych składników odżywczych. Daktyle, orzechy, pestki dyni, żurawina, wiórki kokosowe, kakao… czego chcieć więcej? Nasza reprezentacja już próbowała słodkości, teraz czas na nas 🙂 Z kolei Sara Boruc promuje swoją biżuterię. Nie tylko nosi ją podczas meczów, ale również Ania i Marina często w niej występują. Teraz piękna WAG na swoim Instagramie oraz na Facebooku prezentuje nowy pierścionek! Jak Wam się podoba?

Sara Boruc - pierścionek

Odpoczywają i podziwiają piękne widoki

Euro dla wybranek piłkarzy to nie tylko wielkie emocje, ale również jest to czas wypoczynku i relaksu. Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika, korzysta z pięknej pogody oraz wolnych chwil. My też tak byśmy chcieli 😉 A Wy?

Jessica Ziółek odpoczywa

Źródło zdjęć: Instagram i Facebook

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego  sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ