Ania Lewandowska pokazała swój nowy projekt!

Anna Lewandowska o swoim nowym „dziecku”! Trenerka jest bardzo podekscytowana!

Anna Lewandowska niedawno została mamą. Trenerka przez cały okres ciąży bardzo dbała o zdrowie, dobrze się odżywiała oraz wykonywała ćwiczenia odpowiednie dla ciężarnych. Na efekty zdrowego stylu życia nie trzeba było długo czekać. Żona piłkarza miała bardzo dobre wyniki badań, a oprócz tego świetnie się czuła. Gwiazda w najnowszej książce „Healthy mama. Poradnik zdrowej mamy” zdradza swój przepis na sukces. Premiera już coraz bliżej, a teraz ruszyła przedsprzedaż!

Anna Lewandowska o swoim nowym „dziecku”! Trenerka jest bardzo podekscytowana!

Anna Lewandowska na początku maja urodziła pierwsze dziecko. Trenerka zachwycała wyglądem podczas ciąży. Gwiazda bardzo dobrze się odżywiała oraz wykonywała ćwiczenia dla ciężarnych. Lekarz prowadzący ciążę był zdumiony tak dobrymi wynikami Ani, a także jej zaangażowaniem w zdrowy styl życia. Zachęcił żonę piłkarza do podzielenia się wiedzą, która przyda się każdej młodej mamie!   

Trenerka książkę „Healthy mama. Poradnik zdrowej mamy” pisała przez cały okres ciąży. Znajdziemy w niej m.in. informacje związane przygotowaniem do stanu błogosławionego,  odpowiednimi badaniami, treningiem i dobrym odżywianiem. Wszystko po to, aby przyszłe mamy mogły obdarzyć swoje dziecko wartościowym prezentem – zdrowiem.

„Jestem podekscytowana i pragnę się podzielić z Wami moją radością ☺️ !

Temat mi bliski, bo jak wiecie od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam. Szkolę się w tym kierunku i współpracuję ze specjalistami od czasów studiów, bo warsztaty te od zawsze miały szczególne miejsce w moim sercu. Piszę to nie bez przyczyny, ale chcę Was upewnić, że temat nie wziął się z kosmosu ?, tylko że mam ku temu kompetencje. (Od jakiegoś czasu to dodatkowo osobiste doświadczenie ?)

Tak naprawdę pomysł, aby podzielić się moimi obserwacjami, doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, powstał już dawno temu. Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego tryby życia, diety i świadomego treningu, powiedział: „Musi to Pani gdzieś opisać”.☺️” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Ważne porady

Co znajdzie się w książce? Anna Lewandowska uchyla rąbka tajemnicy!

„??Znajdują się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie, i po ciąży.

?? Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej.

??Poza wyżej wymienionymi tematami, przygotowałam dużą porcję zdrowych przepisów kulinarnych oraz zestawy treningowe na każdy trymestr ciąży.

Nad częścią merytoryczną dotyczącą zdrowia (badań lekarskich itp.) czuwali eksperci: ✔️lekarze i ✔️profesorowie – znajdziesz tu wiele przygotowanych przez nich, pomocnych zaleceń medycznych.

Droga Mamo ❤ , mam nadzieję, że mój poradnik będzie pomocny i pomoże Ci przejść przez ten piękny okres w doskonałym samopoczuciu i zdrowiu całej rodziny” – napisała Anna Lewandowska.

https://www.instagram.com/p/BUHwXPvlXWy/?taken-by=annalewandowskahpba

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ