Anna Kalczyńska żegna Sebastiana Podkościelnego! Poruszający wpis

Anna Kalczyńska żegna Sebastiana Podkościelnego! Poruszający wpis dziennikarki

Stacja TVN 24 podała o śmierci dziennikarza Sebastiana Podkościelnego, jednego z TVN 24 Bis. Mężczyzna zmarł w wyniku ciężkiej choroby. Anna Kalczyńska pożegnała w poruszającym wpisie na Instagramie.

Anna Kalczyńska żegna Sebastiana Podkościelnego! Poruszający wpis

Sebastian Podkościelny zmarł w wieku 47 lat. Dziennikarz zmagał się z ciężką chorobą. Jego koleżanką była Anna Kalczyńska. Para współpracowała ze sobą w TVN 24.

Gwiazda „Dzień Dobry TVN” zwraca uwagę, że odszedł profesjonalista, człowiek, który bardzo angażował się w swoją pracę. Wspomina poranne kolegia dziennikarskie, które były wymianą myśli i poglądów. Nie zapomni też jego poczucia humoru, a śmiech Sebastiana Podkościelnego zarażał wszystkich.

„Są informacje, których nie da się przekazać bez emocji. Są fakty, które kończą życie i zmieniają życie innych na zawsze. Nasza rodzina TVN24 żegna dziś Sebastiana Podkościelnego, zastępcę Redaktora Naczelnego. Odszedł jeden z najbardziej zaangażowanych dziennikarzy w historii stacji. Krytyczny, twórczy, analityczny – praca była jego pasją, przez co poranne kolegia „Polski i Świata” u niego w gabinecie stawały się nie kończącą się wymianą argumentów, areną, na której ścierały się wizje i światopoglądy. Zapamiętam jego poczucie humoru, śmiech (wkrótce śmialiśmy się wszyscy) jego otwartość na pomysły i jego czujne spojrzenie, po którym wiadomo było : trzeba poprawić. Dziękuję za wszystko, Sebastian. Do zobaczenia w lepszym świecie. RIP. #tvn24 #wiecznyodpoczynek” – napisała Anna Kalczyńska na Instagramie.

„Ojej …jak przykro..wyrazy głębokiego współczucia?”,

„Smutek i żal. Bo gdy odchodzi Przyjaciel, trudno się z tym pogodzić. Kolejny powód żeby w życiu zwolnić…”,

„Szacunek ogromny…Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych[*] ?” – komentowali internauci.

My również bliskim dziennikarza składamy wyrazy współczucia.

My również

https://www.instagram.com/p/Bu6lYI6gGpL/

————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ