Natalia Kukulska o swoim tacie! Artystka odkryła coś niesamowitego!

Natalia Kukulska o swoim tacie! Artystka odkryła coś niesamowitego!

Natalia Kukulska w Dzień Matki wspominała nie tylko mamę Annę Jantar, ale również swojego tatę Jarosława Kukulskiego. Jaki był ojciec artystki i co piosenkarka niedawno odkryła?

Natalia Kukulska wspomina swojego tatę! Artystka odkryła coś niesamowitego!

Natalia Kukulska często wspomina zmarłych rodziców. Anna Jantar zginęła 39 lat temu w wyniku katastrofy lotniczej. Natomiast tata artystki odszedł 9 lat temu. Niedawno odbył się koncert piosenkarki „Życia mała garść” poświęcony pamięci jej rodziców. Jednak to nie wszystko, wokalistka niedawno znalazła taśmy, na których są nagrani jej rodzice przy pracy!

– Odkryłam, jak czasami razem pracowali. Wiemy, że mój tata był kompozytorem, ale nie wiemy, że komponował czasami z moją mamą. To znaczy: grał na pianinie, a mama śpiewała. On miał jakąś propozycję linii melodycznej, ale przez nią to przechodziło, ona sobie czasami ją zmieniała. Mówiła: „Nie tak, jeszcze raz”. Bardzo fajne, taki proces twórczy, oni robili to po prostu w duecie – powiedziała Natalia  Kukulska w rozmowie z „Na Żywo”.

https://www.instagram.com/p/Bx5rhjbI562/

Najlepszy tata

Jarosław Kukulski 25 maja obchodziłby swoje 75-te urodziny. Artystce trudno jest pogodzić się ze śmiercią ukochanego taty. Z okazji rocznicy urodzin stworzyła stronę internetową poświęconą właśnie Jarosławowi Kukulskiemu.  Gwiazda miała z ojcem silną relację, która przetrwała wszystkie złe chwile. Gwiazda wspomina, że tata był bardzo dobrym człowiekiem, ale często ponosił tego paradoksalnie złe konsekwencje. Na szczęście nie brakowało w nim dystansu do wszystkiego. Jego poczucie humoru często do wraca. Mężczyzna był też typem wojownika. Walczył o swoje przekonania, o tych, których kochał. Bronił jak lew.

„Mój najwspanialszy Tata – Jarosław Kukulski. Dzisiaj obchodziłby 75 rocznicę urodzin. Urodził się 25 maja 1944 roku we Wrześni. Na jednym ze zdjęć jest wraz z mamą – Marią Czosnowską ( z domu ) i tatą Kazimierzem Kukulskim. Co wiecie o nim, jego twórczości? Zapraszam do moich osobistych wspomnień na stronie, którą stworzyłam z myślą o uczczeniu pamięci o nim – www.jaroslawkukulski.com. Oprócz bardzo osobistego, nowego wpisu jest tam mnóstwo informacji i zdjęć… Kukuła dał się lubić. Dał się kochać!!!” – czytamy na Instagramie piosenkarki.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Natalia_Kukulska.jpg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ