Ania Lewandowska

Ania Lewandowska pokazuje brzuszek! Widać różnicę?

Ania Lewandowska jest już w piątym miesiącu ciąży. Jeszcze do niedawna trenerka ukrywała ciążowe krągłości. Jednak teraz coraz częściej pokazuje brzuszek! Zobaczcie, jak wygląda!

 

Lewandowska ciąża brzuszek

Gdzie te krągłości?

Ania Lewandowska jest już w piątym miesiącu ciąży. Jednak trenerka nadal jest bardzo aktywna zawodowo. Codziennie publikuje na Facebooku i Instagramie nowe przepisy czy zestawy ćwiczeń. Pojawiają się również zdjęcia żony Roberta Lewandowskiego, która do tej pory doskonale ukrywała swoje ciążowe krągłości. Jednak teraz coraz chętniej pokazuje zaokrągloną figurę.

Widać brzuszek czy nie?

Ania Lewandowska ma głowę pełną pomysłów. Trenerka zapowiedziała, że w nowym roku czeka fanów mnóstwo niespodzianek. Możemy być pewni, że żona kapitana reprezentacji Polski nas zaskoczy. Sportsmenka właśnie wzięła udział w sesji zdjęciowej do nowego projektu. Efekty zobaczymy w przyszłym roku. Sportsmenka przy okazji nagrała filmik. Widać, że ciąża jej służy! Ania jest uśmiechnięta, pełna energii, a swoim fanom przesyła całusy. Tylko czy widać, że jest w ciąży? Zdania internautów są podzielone!

Anna Lewandowska z brzuszkiem

– Czekamy na jakies ladne zdjecie z brzuszkiem, bo nie ma co ukrywac 😉 A zostalo tylko 4 miesiace, wiec tez chcielibysmy Cie w nim widziec 😉

– Ja tu żadnej ciąży nie widzę – piszą niektórzy fani.

Jednak niektórzy zauważyli, że figura trenerki jest już zmieniona.

– Ach dopatrzylam troszke ze jest brzusio <3 cudownie kwitnaco wyglądasz,

– Ślicznie :), ciążowy brzuszek jest najpiękniejszym dodatkiem dla urody dla kobiety,

– Piękny brzuszek, ślicznie wyglądasz – czytamy na profilach sportsmenki.

 

 Czy uważacie, że Ania ukrywa swoje krągłości?

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ